Ambar Cafe’de damak tadı, müzik ziyafetiyle buluştu

 Sakarya ili Sapanca İlçesi’nin en güzel yerlerinden Kırkpınar’da sahilde gözlerden uzak, Sapanca Gölü’nün kıyısında muhteşem bir mekan hizmette.

Adı Ambar Cafe, huzur veren bir mekan. Gürültüden uzak, Sapanca’nın muhteşem doğası, sazlıklar arasında, yeşilin tam ortasında her şeyiyle doğal Ambar Cafe dostuna ve ailesine önem verenlerin mekanı oldu.

 

Zengin sabah kahvaltısı

Hafta içi ve hafta sonları tamamen yöresel ürünlerden ve katkısız hazırlanan ‘serpme kahvaltı’ sıcak ve ara öğünlerle Sapanca Gölü’nün adeta içinde demli çayın eşsiz tadında damağa hidap ediyor.

Ailece ve dostlarınızla tercih edeceğiniz ‘Ambar Cafe’ye bir gelen, sunulan hizmet ve eşsiz kahvaltı çeşidiyle bir daha geliyor.

 

Yemek çeşitlerinde de iddialı

Kırkpınar sahilinde ‘Ambar Cafe’nin deneyimli personeli ve farklı damak tadındaki yemekleri, yine yöresel meze ve salatalarla müşterilerine hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyor.  Tecrübeli işletmeci Necip Özcan’ın her gelen müşteriyi masasında ziyaret ederek, özel isteklerini sorması, hizmet memnuniyetlerini öğrenmesi ‘Ambar Cafe’nin  nedenli özenli bir işletme olduğunun açık göstergesi.

 

Türkü geceleri

Sonbahar mevsiminin son demlerinin yaşandığı bugünlerde, Kış ayları boyunca, kapalı mekanda ‘Türki Geceleri’ ile her hafta sonu Cumartesi akşamları müşterilerine eşsiz Orta Anadolu kültüründen ezgiler sunan orkestrayla da farklı bir çıkış yakalayan ‘Ambar Cafe’ de misafirler eşliğinde söylenen ezgilere doyum olmuyor.

 

Ambar Cafe Nerede?

Sakarya ili Sapanca ilçesi Kırkpınar Sahilinde, Sapanca Gölü’nün dalgalarını yalayan yeşilin tam ortasındaki Ambar Cafe, Melih Kibar Caddesi, Soğuksu Mahallesi No:4’te (Sapanca Gölü kenarında)

Bu bir reklamdır

- NetGaste, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.netgaste.com/haber/3300194/ambar-cafede-damak-tadi-muzik-ziyafetiyle-bulustu