Hayati İnanç Sakarya’ya geliyor

Önemli programlar ile gündeme gelen AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları yine adından çok söz ettirecek bir etkinliğe daha imza atıyor.

Zaman zaman düzenledikleri panel ve programlar ile gündeme ilişkin konular hakkında önemli isimleri ağırlayan, AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları bu defa  ‘Can Veren Pervaneler’ kitap serisinin yazarı Hukukçu Hayati İnanç’ı Konferans vermek üzere ilimize davet etti.

Herkes davetli

Sakarya İli Serdivan Kültür ve Kongre Merkezi’nde 12 Ekim 2019 Cumartesi günü saat:14.00’te verilecek olan Konferans için çok geniş çapta davet yapıldı.

Toplumun hemen her kesiminden davetlilerin katılımının beklendiği konferans için AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu  yoğun mesai yapmakta.

Herkesi bekliyoruz

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu Hukukçu, Yazar Hayati İnaç konferansı’na tüm Sakaryalıları beklediklerini dile getirerek;

“Aile ve Kadın konulu konferansımıza çok değerli  Hayati İnanç hocamızı davet ettik. Sakarya’da siyaset, kültürel ve STK camiasından birçok kişiyi bu önemli konferansta görmek istiyoruz. Toplumumuzun değerleri ile ilgili önemli anlatım ve programları olan, herkesimin hayranlıkla dinleyip izlediği Hayati hocamızın bu önemli programında tüm Sakaryalılar’ı görmek istiyoruz” dedi.

Hayati İnanç Kimdir?

Hayati İnanç, 1961 yılında Denizli'de doğdu. 1984 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Lisansını tamamladı.

Avukatlığın dışında yayıncılık, yöneticilik, denetçilik, öğretmenlik ve sunuculuk yapmakta…

Klasik eserlerden edindiği heyecanı, her yaştaki gençlerle paylaşmayı hayat tarzı haline getiren İnanç, TRT'de "Can Veren Pervaneler" programını sunmakta.

Başlıca eserleri;

Can Veren Pervaneler 1,2,3,4,5 ve İşte Geldik Gidiyoruz.

- NetGaste, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.netgaste.com/haber/3184067/hayati-inanc-sakaryaya-geliyor