MÜSİAD'dan Mutlu Işıksu'ya Ziyaret

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Halit İnci ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mutlu Işıksu’yu ziyaret etti.

Işıksu, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı huzurevleri, yetiştirme yurtları, çocuk yuvaları ve rehabilitasyon merkezleri gibi kurumlar hakkında bilgi verdi. Devletin şefkatli yüzünü sergileyen bu kurumların toplumda çok önemli bir hizmeti yerine getirdiğini söyleyen Işıksu, ilimize yapılacak yatırımlar hakkında da bilgiler verdi.

MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Halit İnci, MÜSAİD'ın maddi ve manevi her konuda desteğini esirgemeyeceğini vurgulayarak “Devletin kurumlarının ülkemizde hem nicelik hem de nitelik bakımından sosyal hizmetleri en iyi veren kurumlar olduğunun bilincindeyiz. Özellikle kimsesiz çocukların yetiştirilmesi ve topluma faydalı birer birey haline gelmesi için yapılan çalışmaları takdirle izliyoruz.” dedi. İnci, Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Mutlu Işıksu’ya yeni görevinde başarılar diledi.

- NetGaste, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.netgaste.com/haber/2539063/musiaddan-mutlu-isiksuya-ziyaret