Okuldan Tanıtım Toplantısı

Beşsekiz Ortaokulları 06.09.2014 Cumartesi günü öğretmen tanıtım toplantısı ile velilerine ve öğrencilerine öğretmenlerini tanıttı. Toplantı Kurumsal İletişim Sorumlusu Hande EKİZ’in okul tanıtımı ve 2014-2015 eğitim yılında verilecek olan yabancı dil eğitimin önemini anlatan sunumu ile başladı. Sonrasında Eğitim Danışmanımız Ali KOÇ Beşsekiz Ortaokullarının konseptini, okulumuzun temel felsefesi olan şeffaf eğitim anlayışı açıkladı. Eğitim için en doğru zamanın ortaokul dönemi olduğunu ve yabancı dilin önemini” vurguladı.

Okul Müdürümüz Kemal KILIÇ konuşmasında okulun ilk eğitim kadrosu olmanın heyecanını yaşadığını ve ileride Beşsekiz Ortaokullarında eğitim adına koyulan hedeflerin gerçekleştirme konusunda ilk olmanın ekip adına başarımızı ve motivasyonumuzu daha da arttıracağını vurguladıktan sonra eğitim kadrosunu tanıttı. İngilizce Zümre Başkanı olan İngilizce Öğretmeni Mesut ÇALIŞ’ın İngilizce eğitim materyallerini ve Cambridge sertifİka programları hakkında bilgi verdi. Matematik Öğretmeni Atilla YÜCEL’in uzun süreli eğitim deneyimleri ile eğitici, vurgulayıcı ve şefkat içerikli konuşması velileri duygulandırdı.

Toplantı bitiminin hemen ardından veli ve öğrenciler kokteyle katılarak okul idaresi ve öğretmenleriyle birebir görüşme imkanını buldular. Kokteyl bitiminde hatıra fotoğrafı çekildikten sonra okul derslikleri ziyaret edildi.

- NetGaste, Eğitim bölümünde yayınlandı
https://www.netgaste.com/haber/2535605/okuldan-tanitim-toplantisi