21 Mart 2019
  • Sakarya11°C
  • Kocaeli9°C

SAĞLIK SEN'DEN ÖĞÜTLÜ'YE ZİYARET

Sağlık Sen Şube Başkanı Abdullah Sönmez,İl Kadın Komisyonu Başkan Yardımcıları Esma Sarı ve Necla Akçay ile İl Sağlık Müdürümüz Doç.Dr. Aziz Öğütlü’ye” 8 Mart Dünya Kadınlar Günü “kapsamında ziyaret etti.

Sağlık Sen'den Öğütlü'ye ziyaret

07 Mart 2018 Çarşamba 09:57

Şube Başkanı Abdullah Sönmez;"Sağlık çalışanlarının yüzde 62 si kadınlardan oluşan sağlık sektöründe değerli kadınlarımızın aynı zamanda anne ve eş oldukları göz önüne alınarak çalışma koşullarının belirlenmesi gerekmektedir .Bu yıl 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlamamızı Hatay’a Doğru yola çıkan Vicdan Konvoyu ile eli öpülesi Şehit ve Gazi analarımıza adıyoruz.

İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Aziz Öğütlü; Sağlık Sen Şubemizin Başkanı ve il Kadın komisyonu Başkan Yardımcılarına Dünya Kadınlar Günü dolayısı ile yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum.

İstanbul’dan yola çıkarak Hatay’a gidecek olan Vicdan Konvoyu bu gün ilimizde konaklayacaklar. Kadınlara yapılan zulme dikkat çekecek çalışmalarınızı takdir ediyorum. Vicdanlarımızı kanatan ve bölgemizde yaşanan bu zulüm son bulana kadar sesimiz tüm dünyaya duyurmalıyız.

Sağlık çalışanı kadınlarımızın çalışma koşullarını daha iyi hale getirilmesi için hastane yöneticileri ve idarecilerimize bu hassasiyete dikkat etmelerini bütün sağlık çalışanlarımızın yüzlerini güldürecek ve çalışan memnuniyetinin de göz önüne alınarak düzenlemeler yapmaları talimatını verdim.

Dinimizin de emri olan “Kadınlarınıza iyi davranın” emrinin vicdanlarımıza ve kalplerimizde yer etmesi temennisi ile tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.

Sağlık Sen Sakarya Şube Başkanımıza ve İl Kadın Komisyonu Başkan Yardımcılarımıza çalışmalarında başarılar dileyerek teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Yorumlar