Ziyonist caniler, sarı öküz ve adım adım İran

40 Yıldan beri süren son yıllarda can boğmaya başlayan başlayan ambargo ardından Süleymani ve şimdi de Muhsin FAHRİZADEsuikastini görünce aklıma Sarı öküz hikayesi geldi.

Sarı öküz hikayesini bilmeyenimiz yoktur. Bir kez daha hatırlayalım:

OTLAKLARIN BIRINDE BIR ÖKÜZ SÜRÜSÜ YAŞARMIŞ. ÇEVREDEKI ASLAN SÜRÜSÜNÜN DE GÖZÜ ÖKÜZLERDEYMIŞ.

Ancak ÖKÜZLER SALDIRI ANINDA BİR ARAYA GELDİĞİ ZAMAN ASLANLARIN YAPACAK BİR ŞEYİ KALMAZMIŞ. Bu yüzden küçük hayvanlarla beslenmek zorunda kalan aslanlar iyi beslenememeye başlayınca bir çare düşünmüşler. Topal aslan yanına bir iki aslanı da alarak beyaz bayrak çekmiş ve öküz sürüsüne yanaşmış.

Öküzlerin lideri Boz Öküz ve yanındakilere tatlı dille konuşmaya başlamış:

Saygıdeğer öküz efendiler. Bugün buraya sizden özür dilemeye geldik. Biliyorum bugüne kadar sizlere zarar verdik. Ama inanın ki bunların hiçbirini isteyerek yapmadık. Bütün suç hep o Sarı Öküz de. Onun rengi sizinkilerden farklı ve bizim de gözümüzü kamaştırıyor aklımızı başımızdan alıyor.Biz de barışseverliğimizi unutuyor ve saldırganlaşıyoruz. Sizle bir sorunumuz yok. Verin onu bize siz kurtulun yine barış içinde yaşayalım.demiş.

Boz Öküz ve heyeti bu sözler üzerine aralarında tartışmış ve teklifi haklı bularak Sarı Öküzü vermişler aslanlara. Bir tek Benekli Öküz karşı çıkmış ama kimseye derdini anlatamamış.

Bir süre sonra aslanlar yine aynı yöntemle gelip bu kez Uzun Kuyruku istemişler: Gördünüz mü ne kadar barış severiz. Sizi de kararınızdan dolayı kutlarız. Ancak şu sizin Uzun Kuyruk var ya kuyruğunu salladıkça nereden baksak görünüyor ve aklımızı başımızdan alıyor. Size saldırmamak için kendimizi zor tutuyoruz. Oysa sizler normal kuyruklusunuz. Verin onu bize bu konuyu kapatıp barış içinde yaşamaya devam edelim.demiş.

Boz Öküz ve heyeti Uzun Kuyruku teslim etmiş yine Benekli Öküz karşı çıkmış. Uzun Kuyruk aslanların pençesi altında can vermiş.

Bu olay sürekli tekrarlanmış her seferinde farklı bahanelerle. Sonunda öküzler zayıflamış aslanlar küstahlaşmış. Artık hiçbir bahane ileri sürmeden doğrudan müdahale ederek Verin bize şunu yoksa karışmayız demeye başlamışlar. Birer birer aslanların pençesinde can verirken Boz Öküz ve birkaç öküz kalmış geride. İçlerinden biri liderlerine NE OLDU BİZE NEREDE KAYBETTİK BİZ BU SAVAŞI OYSA VAKTİYLE NE KADAR GÜÇLÜYDÜK diye sormuş.

Boz Öküz Benekli Öküzün sözlerini hatırlayarak gözleri nemli Biz demiş SARI ÖKÜZÜ VERDİĞİMİZ GÜN KAYBETTİK BU SAVAŞI demiş.

Evet dostlar Biz bu savaşı Afganistanı verdiğimiz gün kaybettik. Belki de bizim sarı öküzümüz Afganistan idi

Biz bu savaşı Irakı verdiğimiz gün kaybettik. Bizim Uzun Kuyrukumuz Irak idi Saddam Hüseyin idi

Biz bu savaşı Suriyeyi verdiğimiz gün kaybettik.

Biz bu savaşı Libyayı M.Kaddafiyi verdiğimiz gün çoktan kaybetmiştik.

Belki de biz bu savaşı yetmiş küsur yıldır Filistini Gazzeyi Kudüsü ziyonist çıyanın ağzına bıraktığımız gün kaybettik.

İlk öküzü verdiğimizden beri kaybediyoruz bu savaşı. D.Türkistan gitti. Arakan Kırım Bosna Yemen Mısır Sudan Somali Afrikanın çoğuotuz yıldır Karabağ onun için gitti. Akdeniz Ege Kıbrıs terör sorunumuz da  Sarı Öküz meselesinin devamı değil mi dostlar.

İşgalci gaspçı cani katil şaki haydut eşkıya bünyemize girmiş kanser uru Müslüman alemin kalbine saplanmış zehirli hançer ZİYONİST İZRAİL ile dünyanın en büyük ziyonist devlet çetesi BÜYÜK ŞEYTAN ABD yönetimleri İZRAİLİN ETRAFINDA ONU TEHDİT EDECEK YAYILMACILIĞINA ENGEL OLACAK TEK BİR DEVLET BIRAKMAMA PEŞİNDE.

Afganistan Irak Suriye Yemen Libya ve Mısır da yaşananlar İKİZ KULELER PIROVAKASYONU hep bu hedefe varmak için. Hepsini bölgedeki sözde müslüman liderleri yanlarına alarak onları kullanarak işgal etti parçaladı ve yerle yeksan ettiler.

SIRA İRANDA. AMBARGO SÜLEYMANİ VE FAHRİZADE SUİKASTLERİ

BUNUN İÇİN. ADIM ADIM İRANI YOK ETME PİLANLARI UYANALKIM ARTIK

Batılı şeytan-iblis kafa öyle bir kafa ki nereye işgal operasyonu yapacaksa birden çok nifak tohumu bulup bizi Ona Iraka-Saddama Libyaya-Kaddafiye Suriyeye-Esede şimdi de İrana Onu bize düşman ediyor ve bize karşı Onu Ona karşı bizi yanına alarak bizi bize kırdırıyor ya da bizimle kırıyor ya da bizi yanına alarak istediğini kendi çıkarına olanı yapıyor. Bizi yanına alarak diğer Müslümanı öldürmeyi işgali meşrulaştırıyor.

NE ZAMAN UYANACAĞIZ EMPERYALİST VE ZİYONİST KAFANIN AFGANİSTAN IRAK SURİYE YEMEN LİBYA ARAKAN D.TÜRKİSTAN KIBRIS BOSNA KIRIM BİZDEKİ YILLARDIR SÜREN TERÖR Kıbrıs Ege Akdeniz FETO VE DARBELER VE DAHA BİRÇOK İHANETLERİ BİZİ UYANDIRMAYA YETMEYECEK Mİ

O Şeytan-İblis BATI-ZİYONİST KAFA DÜN IRAKA SURİYEYE LİBYAYA Afganistana Yemene KARŞI BİZİ BİNBİR NİFAK TOHUMUNU KULLANARAK YANINA ALDI VE ONLARI YOK ETTİ.

Geçmişte de hiç alakamız olmadığı halde ABD-KORE savaşında bizi ABD yanına aldı. Şimdi de yıllardır nakış nakış beyinlere işledikleri mezhep kartını-nifakını kullanarak İrana hazırlanıyor ve bizi de Afganistan Irak Libya ve Suriyede olduğu ve yanlarına aldıkları gibi şimdi de İRAN İŞGALİNDE DE YANLARINA ALMANIN SİNSİ PİLANLARINI YAPIYORLAR. YILLARDAN BERİ BU ALT YAPIYI MEZHEP ÜZERİNDEN YAPTILAR VE DE TUTTU MAALESEF.

KENDİ İÇİMİZDE DE IRK FAKTÖRÜNÜ KULLANDILAR KULLANIYORLAR VE 40 YILDIR SÜREN TERÖRDE DE BUNU BAŞARDILAR.

NE ZAMAN UYANACAĞIZ

Sarı öküz gitti tüm öküzler gitti. Bir veya iki benekli öküz kaldı

Ziyonist çıyanlar acele ediyor Trumpa baskı yapıyor gitmeden son öküzü de boğazla diyor. Trump ambargo ile İranı boğmak bitirmek istiyor. Büyük ölçüde de İranın iktisadi durumunu felç ettiler. Ama ziyonist kanser uru bir an önce İran yok olsun yıkılsın parçalansın orada diğer Müslüman ülkelerin tamamı gibi Amerikancı ziyonistlerle normalleşmiş onların emrine girmiş zayıf her zaman onlara muhtaç bir yönetim kurmak istiyor

Trump ise çoktan tamam demiş Filistinin tamamını İzraile ilhak etmiş Kudüsü ziyonist canilere vermiş başkent yapmış Golan tepelerini NETANYAHUYA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ SURİYE IRAK ve Libyayı yerle yeksan etmiş. Geri kalan müslüman ülkeleri kendine bağlamış hırsızlık yolsuzluk hukuksuzluk ve iktisadi yönden kıstırıp kendine bağlamış. Ama İrana saldırmak imha etmek içinBölgeden birini bir ÖKÜZ bulalım ya da suikastlerle kışkırtalım o saldırsın sonra çullanalım sahte pırovakasyonlarla halledelim diyor.

Küresel cani Ya teslim ol ya da yok olacaksın diyor. İkisinden birine bizi İranı ve tüm dünyayı zorluyor.

Kurbanlık koyunlar gibi kafamız kesileceğini bildiğimiz halde yiyip içmeye devam mı ediyoruz

EMPERYALİST VE ZİYONİSTLERİN REJİMİNE LİDERİNE IRKINA MEZHEP VE MEŞREBİNE BAKMADAN ÜMMETTEN VE MAZLUM TÜM İNSANLIK ALEMİNDEN HERHANGİ BİRİNE  KARŞI TECAVÜZÜ SALDIRISI VE ADALETSİZLİĞİ OLURSA KAYITSIZ ŞARTSIZ BİZ ONUN YANINDA SALDIRGANIN KARŞISINDAYIZ OLMALIYIZ.

SADECE İNSAN OLABİLMEMİZ BUNU GEREKTİRİR. MÜSLÜMAN İSEK FARZ ÜSTÜNE FARZDIR.

YETER ARTIK SARI ÖKÜZ OLMAK İSTEMİYORZ

Yeter artık uyanalım Tek tek avlanmadan kurbanlık koyun gibi sıramızı beklemeden

OSMAN KARAGÜZEL  02 ARALIK 2020 ÇARŞAMBA MAKALESİ

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Osman Karagüzel - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler NetGaste editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı NetGaste değil haberi geçen ajanstır.Anket Sakarya'da koronavirüs (Covid-19) denetimlerini nasıl buluyorsunuz?