Yeni yerimizdeyiz, bekleriz

Yenihaber’in yaklaşık 15 yıl önce başlayan yolculuğunda 19 Temmuz’dan itibaren yeni bir evredeyiz.

Bilmeyenler için hatırlatalım.

Yenihaber 19 Temmuz’da, uzun yıllar Kanada’da sürdürdüğü yaşamının ardından Türkiye’ye dönen ve memleketine hizmet etmek adına çeşitli faaliyetlerde bulunan Turan Kalfa’nın Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Canadalı Medya A.Ş’ye devredildi

Aynı gün Sakarya Yenihaber Gazetesi yenilenme sürecine girdi.

Bir yandan kadromuzu güçlendirmeye çalışırken bir yandan da taşınma çalışmalarına başladık.

Yenidoğan Mahallesi Saraybosna Caddesi’nde bir bina kiraladık.

Kısa sürede binanın bakımı yapıldı…

Bilgisayar hatları çekildi, yeni bilgisayarlar, klimalar derken kısa sürede bina bir gazete binasına dönüştü.

Dikkatli okurlarımız farketmiştir.

Künyemizde Yayın Danışmanı olarak yer alan Muharrem Ergül, Beykoz Belediye Başkanlığı yapmış, deneyimli, kültür ve siyaset insanıdır. Bize birikimleriyle destek olan Ergül zaman zaman köşe yazılarıyla da bize güç verecek.

Aramıza katılan Adapostası, Akşam Haberleri ve Kuzey Gazetesi’nden tanıdığımız Münir Ali Kara,  Yenihaber’in ilçelerde daha güçlü haber ve dağıtım ağına ulaşması için çalışmalara başladı.

Bugüne kadar birlikte çalışma imkanı bulamadığım için hayıflandığım deneyimli gazeteci Günay Yazıcıoğlu ile Yazı İşleri ailemiz güçlendi. Mustafa Kaya, Yazı İşleri Müdürlüğü görevini Şener Sak’tan devraldı.

Günay, Şener ve Mustafa…

Her üçü de birbirinden değerli arkadaşlarım çok uyumlu bir ekip oldular ve Yenihaber’in daha güçlenmesi için elbirliğiyle ve özenle çalışıyorlar.

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımızdan Rıdvan Kara’nın öncülüğünde internet sitemiz yenilendi.  Yeni dönemde internet sitemizde yeniliklere hazırlıklarımızın sürdüğünü belirtmek istiyorum.

Yılların gazetecisi Abdullah Özden arkadaşımız da artık aramızda ve bize güç veriyor.

Sadettin Vurgun aramıza yeni katılan isimlerden.  Kocaali’de başlattığımız yeni dağıtım modelini tüm Sakarya’ya yaymaya çalışacak ekipte…

Çok uzun yıllardır birlikte çalıştığımız Mustafa Erkaya ağabeyimiz,  Elif Tahtakale, Erdem Yıldırım, Şenol Çivicik, Rabia Bulut, Melike Hızal, Serkan Özay arkadaşlarımız görevlerine devam ediyor.

Yıllardır bize destek olan köşe yazarlarımız yazılarına devam ediyor, zaman içinde aralarına yeni isimler de katmayı planlıyoruz.

Yeniliklerimizi, atılımlarınızı sürdürmek üzere, Adapazarı şehir merkezinde Saraybosna Caddesi’nde kiraladığımız yeni yerimize dün taşındık.

3 günlük bayram tatilini yerleşme çalışmaları ile değerlendireceğiz.

Sonrasında Sakarya Yenihaber’i çok daha güzel bir gazete olarak sizlere sunacağız.

Bu güzel bayram günü yeni yerimizin, yeniliklerimizin heyecanını sizlerle paylaştım.

Bayramınızı kutlar, mutlu ve sağlıklı bir bayram geçirmenizi dilerim.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Sezai Matur - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?