MAĞDURSUNUZ HAAA ÖYLEMİ?

Alın Size Mağduriyet.

28 şubat 1997 post modern darbe ile Necmettin Erbakan’ı indirdiniz , oda seçilmişti, onunda mazbatası vardı !!!

Recep Tayyip Erdoğan ; İSTANBUL BB Başkanı iken 12 Aralık 1997 de, Ziya Gökalp in '' Minareler Süngü Kubbeler Miğfer, Camiler Kışlamız Müminler Asker '' şiirini okudu diye Görevden Alındı 26 mart 1999 da Pınarhisar cezaevine Atıldı ,

Onunda Mazbatası Vardı !!!

14 mart 2008 , AK Parti iktidarda Erdoğan BAŞBAKAN 363 Milletvekiline Sahip AK Parti’ye Kapatma davası açıldı.. Başbakanlık mazbatası vardı! o dönemde ülkenin ekonomik kaybı 30 milyar dolar.. Resmen Google iddianame ile açılan dava ile ülkeyi çökerttiler.

10 Şubat 2008; TÜRBAN SORUNU için mecliste MHP ve AK PARTİ’nin 411 oyu İle Yasak Kaldırıldı, CHP Anayasa mahkemesine gitti, Anayasa mahkemesi meclisin Üçte İki Çoğunluğu ile Aldığı bir kararı iptal etme yetkisi olmamasına rağmen İPTAL etti, Milyonlarca Türbanlı Genç yine mağdur oldu

27 Nisan 2007; Cumhurbaşkanını meclis seçiyordu

Anayasa'nın 102. maddesine göre cumhurbaşkanı seçilebilmek için, ilk iki turda nitelikli çoğunluk (367 oy), sonraki iki turda ise salt çoğunluk (276 oy) aranıyordu.

AK Parti’nin adayı 352 oy aldı, ama Cumhuriyet tarihinden beri saf çoğunlukla seçilen Cumhurbaşkanı AK Parti ye gelince 367 Katılım sayısı arandı ve Seçilmiş Cumhurbaşkanına olmaz dediler.

Bunlar sadece MAĞDURİYETLERİN birkaçıdır.

Bu ülkede Cumhuriyet Tarihinden beri hep Muhafazakârlar mağdur edildi.

Üniversitelere Sokulmayan genç kızlarımız, Kamu Kurumlarına Sokulmayan,

Askerdeki Evladının Yemin törenine Alınmayan Tel Örgüler Ardından Gözyaşları İle Evlatlarının Yemin Törenlerini İzleyen MİLYONLAR MAĞDUR edildi.

Bugün, Mağdur Edebiyatı Yapanlar! Şimdi İstanbul Seçimlerinde Ekrem İmamoğlu İçin Mağdur Diyerek Fütursuzca,. O zaman neredeydiniz?

Pekâlâ, O günleri Yaşayan Hep Mağdur Edilen Evlatları Mağdur Edilen, ezilen Horlanan, SİZLER ŞİMDİ NERDESİNİZ?

Ogünleri çok mu özlediniz?

Siz Hala Reis in Yanında olabilirsiniz fakat! Sizin genç evlatlarınız şimdi neredeler?

Bunları kendi evlatlarınıza anlattınız mı?

Bu mağduriyetlerden sizleri kurtaran Kendini feda eden Recep Tayyip Erdoğan’ı hatırlıyor musunuz?

Bir Kahvenin Bile 40 yıl Hatırı Olan Bu millette, ömrünü ümmet için millet için FEDA ETMİŞ Erdoğan’ın sizde bir kahve kadar hatırı kalmadı mı?

Selam ve Dua ile

Onuncu Köyden

Cihat Komut

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Cihat Komut - Mesaj GönderYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi