Lanetli İzrail ve İnsanlığın Ölümü!

İslam Alemi’nin kalbine saplanmış HANÇER ve bedenine musallat olmuş HABİS UR olan İzrail; hunharca, alçakça ve çukurca vurmaya, beden üstünde baş, taş üstünde taş bırakmamacasına imha etmeye devam ediyor.

İnsanlık tarihinin en vahşi işgal ve soykırımını, yılladır ve halen, 21.asırda, milenyum da, insan aklının en ileri noktaya ulaştığı, güya ‘’çok medeni, uygar ve çağdaş’’ bir asırda en alçak, en ilkel bir şekilde devam ettiriyor. İlkelliğin dikalasını sergiliyor. Lanetli kavim önderleri, Siyonist katil ve vampirler kana doymuyor. Kudurmuş kuduz köpekten daha da vahşi bir şekilde saldırıyor.

Dünya seyrediyor. İnsanlığın vicdanı körelmiş ve insan, insan olmaktan çıkmış bir şekilde vahşete seyirci oluyor.

Emperyalist ve en büyük Siyonist devlet olan ABD, her zaman olduğu gibi destek vermeye devam ediyor. Hem de, barbar ve vahşi Buş’dan sonra, ‘’makyajlanmış siyahi kırma Müslüman ambalajlı Obama’’ önderliğinde, izrail, gücüne güç katıyor. Şaşmayan bir kararlılıkla hep siyonist işgalcinin arkasında duruyor.

Almanya’nın Merkel’i; Hitler kompleksi ya da, belki de Yahudi soybağı nedeniyle, izrail’in tarafında olduğunu açıkça ve alçakça beyan ediyor. Fransa aynı çizgi de duruyor ve gösterilere bile izin vermiyor. Cezayir de yaptığı soykırımı, Siyonist canavarlarla devam ettiriyor. Hiç eskimeyen Müslüman düşmanlığını, her vesile ile gösteriyor.

ABD ve AB; bekleneni, kendilerine, tarihlerine, geçmişlerine ve asaletlerine! uygun olanı yapıyor.

Çok acı ve kahredici olan ise; bizim yani Türkiye’nin de, AB ve ABD paktında yer alması ve durmaya devam etmesi oluyor.60 Yıla yakın zamandır, izrail muhibbi AB’ nin kapısında bekliyor ve bekletiliyor.Zilletin en büyüğünü biz yaşıyoruz.

İslam Alemi ise; ya susmakta ya da tiribünlere yöneliyor, sahada ise hiçbir şey yapmamaya devam ediyor.Tek bir istisnası olmamacasına tümü tiribünlere oynuor.

Hemen hepsi, ABD gücü ile kendi milletinin başına getirilmiş, binbir pazarlıklarla taşeron olarak emre amade bekliyor. Sadece, kendi koltuğunun sarsılmaması ve ihanetlerinin, emperyalist ve Siyonist ortaklıklarının anlaşılmaması için, kuru gürültü çıkarıyor. Esiyor, gürlüyor, ama yağmıyor.

İhvanı Müslimin’e ve kendi halkına kahraman kesilen Mısır’ın darbeci çağdaş firavunları, izraile kedi, tavuk oluyor.

Altmışa yakın ümmet devletçiğinden, laf dışında eylem koyacak tek bir ülke bulunmuyor. Hatta, Gazze üzerinden tiyatro oynayıp, iktidar elde etme ya da iktidarda kalma imkanı devşirenler bile var!

İslam ülkesi liderleri, sivil toplum örgütü başındaymış gibi konuşuyor ve hareket ediyor. Dernek ve vakıf başkanı acizliği ve imkansızlığı sergiliyorlar. Devletleri onlar yönetmiyor, askeri, ekonomik ve siyasi güç ellerinde değilmiş gibi, STK’ lar gibi kınama ve kükreme ile yetiniyorlar.İcraatın başında, icraatsiz kalıyorlar.

Venezüella kadar bir yiğit, bir insani duruş sergileyemiyor, en azından katil izrail elçisini bile kovamıyorlar. Koca İslam Alemi’nden bir Venezüella çıkmıyor. Hugo Chavez’in bıraktığı yiğit miras devam ediyor. Gazze yanında savaşa girme şöyle dursun, elçiyi kovup, ticari ilişkiyi bile kesemiyorlar.

Bırakınız elçi kovmayı, sanatçı Yıldız T. hanımefendinin fevkalade haklı çıkışına, SİYONİST İŞGAL DEVLETİ Ankara elçisinin; ‘’aşağılık kadın, nefret suçundan yargılanmalı’’ ifadesine bile cevap veremez, ‘’kes lan havlamayı, benim ülkem de benim vatandaşıma cevap vermek haddine mi’’diyemiyoruz. NEFRET SUÇUNDAN, ESAS KENDİSİNİN VE İŞGALCİ ÜLKESİNİN TOPYEKÜN YARGILANMASI gerektiğini hatırlatamıyoruz. Esasen, işgalci ve soykırımcı katillerden nefret etmeyenlerin, hatta onlara düşman olmayanların, insan olamayacağını söyleyemiyoruz. Hiç şüphesiz, Siyonist olmayan ve yapılan vahşeti tasvip etmeyen, vicdan sahibi Musevileri ayrı tutarak. Onlar sözümüzün elbette dışındadır.

İslam Alemi idarecileri ateşkesi dört gözle bekliyor ve istiyor. Uzadıkça kendi ahalisine cevap ve hesap vermekte zorlanacakları, koltukları sarsılacağı için. Ateşkes olsun ki, mesele unutulsun. Durumları anlaşılmadan Gazze gündemden düşsün ve unutulsun. Geçmişte izrail bu barbarlığı kaç defa yaptığı halde, unutulduğu gibi.

Mısır’da Mursi’nin ve İhvan’nın zindanlarda unutulduğu, darbecilerin katliamları gündemden düştüğü gibi. ABD’nin Irak’ta yaptığı işgal, katliam, soykırım, taciz, tecavüz ve en alçak işkencelerin unutulduğu gibi. Suriye de iktidar ve muhalefetin katliamları ve Suriye’yi bu hale getirenlerin unutulduğu gibi. Doğu Türkistan da soykırımın, Karabağ da Ermeni mezaliminin, Çeçenistan da Rus barbarlığının, Arakan da Budist zorbalığının, Libya da AB, ABD ve NATO vahşetinin unutulduğu gibi.

Yarın bu da unutulacak ve hiçbir şey yokmuş gibi ilişkilere devam edilecek.

Ümmet paramparça ve bitkin. Kendi içinde dalaşıyor, enerjisini birbirlerine harcıyor.

Koca bir ümmetin namusunu, bir avuç Gazzeli yiğit kurtarmaya çalışıyor. Dünya devine, deve de tüy misali karşı çıkıyor. Canlarını ortaya koyuyor

Belki de hepsi ölecek, Allah’ın yardımı belki de gelmeyecek. Bir avuç Gazzeli mücahit için, bütün bir ümmet zaferi hak etmediği için. Yüce Yaratıcı, belki de hepsini şehitlik makamına alıp, ebedi hayatı verecek. Seyreden ve geçici hayatı tercih eden milyonlar ise imtihanı çok fena kaybedecek.

Selam Gazzeli mücahitlere. Selam İzzettin Kassam kahramanlarına. Ölmüyor, ebedi yaşama yürüyorsunuz. Peygamberlikten sonra en büyük makama terfi ediyorsunuz.

İslam ülkeleri idarecileri mi? Cehenneme doğru dört nala koşuyorsunuz!

Şu yardım kampanyaları da kanıma dokunuyor. Vahşi izrail vurup kırıyor, enkazı bize kaldırtıyor. Hasta bakıcılığı, dadılığı, hamallığı, hademeliği, temizlikçiliği bize yaptırıyor, o masrafı bile bize yüklüyor. Yardımlar teşvik ediliyor. Bir nevi vicdan rahatlatma, gaz alma ve yatıştırma fonksiyonu icra ediyor.

Elbette yardım yapacağız, yapmalıyız. Ama, bedelini Siyonistlere ödettirmek, tahakkuk ve tahsil etmek üzere olmalı. Yaptığı tüm işgal ve katliamları unutmadan, tüm yaptıklarının hesabını sormak üzere.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Osman Karagüzel - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 066 06 61
Reklam bilgi