"Vahşi İzrail " Ve Biz

‘’VAHŞİ İZRAİL’’ VE BİZ

Tarihden beri insanlığın başına bela olan Yahudi kavminin lanetli önderleri, yine kudurmuş kuduz köpek gibi Gazze’ye saldırdı.

Esasen saldırılarını hiç durdurmayan, aralıklı olarak Filistin’in üzerine hep füze ve bomba atan bu kuduzlar, zaman zaman yaptıkları gibi, şimdi de topyekün imha

operasyonuna başladılar.İşgal ettikleri Filistin topraklarında kana, ateşe, cesede, kadavraya doymayan fıtratları gereği, yüzyıllardan ve 60 küsur yıldan beri hiç değişmeyerek.

En büyük destekçileri de; en örgütlü ve en büyük Yahudi Siyonist devlet olan ABD.

Öldüreni değil, öleni kınayarak işe başlıyor. Her zaman olduğu gibi ve hem de Obama’yı; Müslüman Hüseyin Barak Obama! Olarak gören ve öven bazı saftirik, tevekkel ve beyni dumura uğramış bizim Müslümanların yüzüne çarparak.

‘’Kahrolsun İzrail’’ demekten daha mühimi; ‘’Kahrolsun ABD’’ demek oluyor ve Müslümanlar bunu hep ihmal ediyor. Azmettirenle değil, tetikçi ile uğraşıyor.

Robert De Niro, şu sözleri ile bunu en güzel şekilde izah etmiyor mu?

‘’KUDUZ BİR KÖPEK TARAFINDAN ISIRILDIĞINIZ ZAMAN KİMİ SUÇLARSINIZ? KÖPEĞİ Mİ, SAHİBİNİ Mİ? KUŞKUSUZ SAHİBİNİ. BU YÜZDEN BÜTÜN SUÇ AMERİKA’NIN. İZRAİL GİBİ BİR ÜLKEYİ DESTEKLEDİĞİ İÇİN.’’

Evet. Kuduz köpek sahibinden aldığı cesaretle mazlum ve mağdurlara saldırıyor. Her zaman, her gün ve bu Ramazan’da da ölüm yağdırıyor.

Dünya seyrediyor, İslam Alemi seyrediyor, Türkiye seyrediyor…

Ne acıdır ki; bırakınız Filistin’e yardım etmeyi, bombalayanların, katledenlerin ve onları destekleyenlerin ‘’paktı’’ içinde yer alıyoruz. Zalimlerle ittifak halinde, en büyük örgütlü Yahudi Siyonist devlet ABD’nin sıtıratejik ortağı, müttefiki, NATO’sunun üyesiyiz. Müslümanların birliği değil, HIRİSTİYAN BİRLİĞİ ( AB) İÇİNDEYİZ. Afganistan’da ABD ve kukla yönetimi, Lübnan’da İzrail’in güvenliği için barış gücünde Türk askeri bulunduruyoruz.Ya Rab! Bu ülkeyi ne hallere düşürdüler! Bu zilleti de gösterdiler!

Evet. Hiçbir şey yapamıyor, laf ile geçiştiriyoruz. Diplomatik bir demeç ile yetiniyoruz!

Beğenmediğimiz ve hiçbir şey yapmamakla, sadece konuşmakla suçladığımız İran, Filistin’e silah veriyor. Suriye’den temin edilen Grad füzeleri nereden geliyor? Kimse kalkıp, ‘’ İran silah veriyor, biz ne veriyoruz’’ diye sormuyor, soramıyor. Mezhepçilik bütün baskınlığı ile öne geçiyor! Şiicilik ve Sünnicilik aldı başını gidiyor, dinin önüne geçiyor.

İzrail’in az da olsa çekindiği Saddam Irak’ı yok ve vahşi ABD işgalinden sonra üçe bölünmek, en az elli yıl ayağa kalkamamak üzere birbirini yiyor. Kaddafi Libya’sı da yok ve Haçlı işgali sonrası içerden birbirine düşürülmüş durumda. Filistin’in Hizbullah üzerinden en büyük destekçisi Suriye ise, iktidar ve muhalefeti ile adeta izrail’e bayram ettiriyor. Siyonistlerin en çok korktuğu Hizbullah ise, Suriye meselesi ile bitirilmeye çalışılıyor. Suriye üzerinden Hizbullah’a her türlü desteği olan İran da, 30 yıllık ambargo ve Suriye ile işi bitirilme noktasında. Hizbullah kalesi, Suriye meselesi ile zayıflatılmış ve gözden düşürülmüş durumda. IŞİD kendi halkını katletme peşinde. Kuzey Irak peşmergeleri; ABD ve izrail’e yeni bir taşeron devlet peşinde. Bizde ki cani şebeke mensupları da aynı gayret içinde ve aynı değirmene su taşıyor. Büyük izrail ve taşeronu peşmerge devletçiği fiilen oldu, resmen ise gün sayıyor.Türkiye ise, zaten izrail tarafındakilerin müttefiği!?

Birbirine aslan ve kahraman kesilen İslam Alemi, izrail karşısında kedi olmuş durumda. Ve neredeyse yok hükmünde.

Biz ise, partiler arası savaş ile meşgulüz. C.Başkanlığı için her cephe de kıyasıya cenk ediyoruz. Vazo mu, şamdan mı, başka bir şey mi, bilmem ne seçeceğiz, seçiyoruz. Ne seçeceksek seçelim, yetkisi ve yapacakları belli iken! Sn. Gül ile ortada iken.

Ve Gazze canıyla iftar açarken, biz lüks menüleri lüblüyoruz. Kudurmş kuduz izrail’e karşı adam toplama yerine, iftar toplantılarına, yemeye adam yığıyoruz!

ONLAR ÖLEREK VE ŞEHİT OLARAK İBADET EDERKEN, BİZ DE GÜYA İFTAR-İFTARŞOW VE SAHURLARLA İBADET ETTİĞİMİZİ SANIYORUZ! Onlar ölerek, biz yiyerek!

En çok yaptığımız TİRİBÜNLERE OYNAMAK. SAHA DA OYNAYAN , KOŞAN YOK.

Millet olarakta tepkimiz bitti. Alıştık, kanıksadık. Rutin geliyor bize ölümler. Dünya kupası maçları, pazarda alışveriş, parklarda eğlence ve cenaze namazları gibi!!!

Yüzbinleri, milyonları aşan nüfuslu şehirlerimizde bile, bir avuç insan tepki koyuyor. O DA GAZ ALMA CİNSİNDEN YA DA KABİLİNDEN. Veya oraya hizmetten öteye geçemiyor. Kendimizi avutma, ‘’ bak biz bir şeyler yaptık’’ demek için. STK’lar, partiler, İHD, Mazlumder, Memursen, Kamusen, Kesk, Türkiş, Hakiş, Disk, Misk nerede? Daha rahat konuşabilecek ve harekete geçebilecek CHP, MHP, SP, BBP, AGD, Ülkü Ocakları ve Alperenler nerede? Milliyetçiler, İslamcılar, Sosyalistler, Sosyal Demokratlar, Antikapitalist Müslümanlar nerede? Neden ölü sessizliğinde, neden suskun? Veya sesleri neden çok cılız çıkıyor? Türkiye topyekün neden ayakta değil? Neden zalime ve tüm işgalcilere karşı tek yürek, tek yumruk değil?

Bir YILDIZ TİLBE HANIM kadar hassasiyetimiz, cesaretimiz yok.

Sağolsun ekranlardan: ‘’ALLAH’IM İZRAİLİN HEMEN BELASINI VER. ALLAH’IM AMERİKANIN HEMEN BELASINI VER. ALLAHU EKBER.’’ Diyebiliyor.

Biz ise, iftardan sonra ekranlara kilitlenip, dünya kupasını izliyoruz. Almanya mı, Arjantin mi muhabbetini yapıyoruz! Türkiye’nin, bizim ülkemizin bile yer almadığı, alamadığı top peşinde cihat ediyoruz!

Ve ben de Yıldız hanımın dediklerini tekrarlıyor ve ilave ediyorum:

‘’ Ya RAB! Filistinli Müslümanlara yardım et. Onlara sabır ve dayanma gücü ver. Dünya Müslümanlarına uyanış, diriliş ve ümmet olma şuuru ver. Birlik ve beraberlik nasip eyle. Topa verdikleri önem kadar; Doğu Türkistan’dan Kafkaslar’a, Balkanlar’dan bütün bir Afrika’ya ve tüm dünya mazlumlarına da önem vermeyi nasip et.’’

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Osman Karagüzel - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 066 06 61
Reklam bilgi