Irak ve Suriye'yi Bu Hale Kim Getirdi?

Emperyalist ve siyonist terör devleti ABD idaresi, IŞİD’i bahane ederek, hem de kurtarıcı pozisyonunda! Yine Müslüman coğrafyaya ölüm yağdırıyor. Bombalıyor, yakıp yıkıyor.

Ölen yine Müslümanlar, Hem de, her zaman olduğu gibi çoluk çocuk gözetmeden. Daha önce Irak ve Afganistanişgallerinde yaptığı gibi.

Savaşı, kendi topraklarında değil, ümmet diyarında sürdürüyor. Yakıp yıkılan, kirletilen, imha edilen bizim coğrafyamız. Ölen bizim insanımız.

Geçmişten ders almış olacak ki, savaşı havadan sürdürüyor. Bir tek Coni’nin bile ölmesine razı değil. Ama milyonlarca Müslümanın ölümünde bir sakınca görmüyor.

Ölüm hattına, yani kara savaşına bölge halkını ve ülkelerini sürüyor. Yani bizi, ümmeti koyuyor.

Güya hedef IŞİD imiş! IŞİD çok büyük tehlike olmuş! Giderek genişliyormuş! Bölgeyi tehdit ediyormuş! Terör örgütü, katil ve cani imiş!

Ulan alçaklar…Irak ve Suriye’yi bu hale kim getirdi? Siz getirmediniz mi?

Kimyasal silah yalanı ve bin bir dümen ile Irak’ı işgal edip , ‘’dimoskratia getireceğiz, özgürleştireceğiz!’’ diyerek; 1.5 milyon Müslümanı katleden, en alçak ve çukur taciz, tecavüz ve işkenceleri yapan, milyonlarca kadını dul bırakan, binlercesine tecavüz eden, Irak’ın bilim adamlarını, yazar ve düşünürlerini, ilim ve kanaat önderlerini, İslami alanda ki tüm beyinlerini hunharca katleden, bu ülkenin tarihini, arşivini, hafızasını ve beynini imha eden, bütün bir ülke toprağını yangın ve mezbahaneye çeviren, taş üstünde taş, beden üstünde baş bırakmayan,

Bütün bunlar yetmezmiş gibi,mezhep ayrılığını fırsat bilip, bir şii bir sünni camisini bombalayıp, mezhep kavgasını başlatan, derinleştiren, kan davasına ve öç almaya döndüren, bir milleti on küsur yıldan beri, hem işgal cani ordusu ile hem de birbirine kırdırarak Irak’ı kan gölüne, yangın yerine çeviren SİZ DEĞİLMİSİNİZ? ABD yönetimleri ve BatılıHaçlı ortakları değil mi?

S.Hüseyin Irak’ından daha iyi bir Irak mı oluşturdunuz?

Katil ve cani Buş’un ‘’Haçlı seferi’’ dediğihunhar işgalin sonunda ,bunca yıldır iyi giden ne var? Ölüm, acı, kan, gözyaşı, göç, açlık ve sefaletten başka ne getirdiniz?

Petrolüne el koymanızdan, Irak’ı bölüp, sınırımızda bir çıban başı oluşturmaktan, bizi de parçalama tehdidine maruz bırakmaktan başka Irak halkına ve bize bu işgal ile ne fayda sağladınız?

Üstelik, hem Türkiye’yi hem de bölge ülkelerini işgalinize ortak ederek ve hizmet ettirerek bu kana ortak ettiniz. Hepsine taşeronluk yaptırdınız.

Suriye’de de öyle değil mi? Üç sene önce ki Suriye’den bugünkü Suriye daha mı iyi? Bu ülkeyi de Irak gibi, kendi halkını birbirine kırdırarak kan gölüne çevirmediniz mi? Bölüp parçalamadınız mı? Milyonlarca insanı muhacir etmediniz mi? Bize yük etmediniz mi?

Bu barbar Suriye operasyonunuza Türkiye ve bölge ülkelerini bulaştırmadınız mı? Bir tehdit de, altından kalkamadığımız bir yükte burada bize yüklemediniz mi? Suriye sınırımızı da kevgire çevirmediniz mi?

Şimdi kalkmış IŞİD tehlikesinden söz ediyorsunuz! Terör örgütü imiş, halifelik peşinde imiş, kafa kol kesiyormuş!

Müslümanlar söz konusu olunca bu ‘’KAFA KOL KESME’’HABERLERİ BİZE HİÇ YABANCI GELMİYOR. Haber ağını siz oluşturuyor, istediğiniz gibi dezenformasyon yapmıyor musunuz? Önce bilgi kirliliğive yalan ile istediğiniz ortamı oluşturmuyor musunuz?

Kısaca, Irak ve Suriye de bugün ne varsa SİZİN ESERİNİZ DEĞİL Mİ?

Her zaman ki hinlikle, yine koalisyon peşindesiniz. Türkiye’yi ve Müslüman ülkeleri kullanma, ateşin içine çekme peşindesiniz. Koalisyonla, kirli savaşınıza meşruluk kazandırma,örtme, karatma ve yine bizi taşeron olarak kullanma, yeni alçak hesaplar peşindesiniz!

Katiller, barbarlar, kana doymayanlar… Bölgeyi bu hale siz getirdiniz, bu pisliği siz temizlemelisiniz. Bizi bu işe bulaştırmayın. Çekin pis, kirli ve kanlı ellerinizi bölgeden.

Benim ülkemde ki teröristi bile vurmanıza gönlümüz asla razı değil. Ne IŞİD’i, ne de bir başkasını. Ailemizde ki asi çocukları ABD değil, biz halletmeliyiz, ümmet halletmeli. O bizim iç meselemiz. ABD hiçbir zaman bizim yararımıza bu bölgeye müdahale etmez, hiç etmedi.

Ne acı ve ne utanç verici, yüz kızartıcı ve ne kahredici bir durum dur ki, Suriye’ye, IŞİD’e ABD çağrılıyor! Gel vur deniyor! Her türlü destek verilecektir deniyor!

Koca bir İslam alemi bir araya gelerek, kendi iç meselesini halledemiyor da ABD çağrılıyor. Nerede Müslüman ülkelerin koca liderleri? Kendi halkına kahraman kesilenler..Yerlerde sürünüyorsunuz!

Sahi sizler, emperyalist ve Siyonist taşeron musunuz? Siz saha da ABD için, ümmet için ise tiribünlere mi oynuyorsunuz?

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Osman Karagüzel - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 066 06 61
Reklam bilgi