İnsan Hakları ve Hukuk Kimin İçin?

"İnsan hakları belli bir insanı esas alır, Oda Yahudi’dir. Bunun literatürde de yeri vardır.

Yani bir Yahudi’nin dünyanın her yerinde rahat yaşaması için gerekli şartlara İNSAN HAKLARI deriz.

Bizim akıllıların Batı’ya özendiği üç şey var: DEMOKRASİ, İNSAN HAKLARI ve SERBEST PAZAR.

Demokrasi dedikleri ABD’nin IRAK’ta yaptıklarıdır. İnsan hakları ise yalnızca YAHUDİLER için geçerli. Serbest Pazar da hiçbir zaman serbest olmadı zaten.”

İsmet Özel’in bu tespiti doğru ve malumun ilanı.

Zira, çok geçmişe gitmeye gerek yok, son elli yılı bile bilen ve yaşayanlar, bunun böyle olduğunu fiilen görmüş ve yaşamışlardır..

Bendeniz bunu biraz daha ayağı yere basar hale getirerek ve yine herkesin bildiği, gördüğü ve yaşadığı şekliyle,

İnsan hakları ve hukukun, sadece küresel güçler için, en başta ABD ve her durumda desteklediği, ileri karakol olarak gördüğü, Müslüman Alemin kalbine saplanmış zehirli hançer ve kanser uru olan İzrail için, diğer bir ifade ile AMEZRAİL için,

Ardından da, ABD’nden sonra BM’de veto hakkı olan diğer dört devlet için (Rusya, Çin, İngiltere ve Fransa) geçerli olduğu,

Bunların dışında ikiyüze yakın devletin ve bu devletlerde yaşayan milyarlarca insanın İNSAN HAKLARI ve HUKUK hakkı olmadığı,

Ya da başta ABD-AMEZRAİL olmak üzere, bu beş devletin müsaade ettiği, layık gördüğü kadar haklarının olduğu fiili bir durum olarak yıllardır yürürlüktedir.

Sadece son 20 yıldır olanlar bu tespiti doğrulamakta, çok yaşlı değil, yaşı otuz ve üstü olanlar bile buna şahit olmuş, yaşayarak durumu görmüşlerdir.

ABD’nin 11 Eylül İkiz kule saldırısını pilanlayıp, gerekçe kılarak, 2001 yılında  Afganistan’ı  işgal etmesi ve 20 yıl orada kalıp, yüzbinlerce insanı katletmesi, bu ülkeyi yakıp yıkıp viraneye çevirmesi,

2003 Yılında, tamamen yalan ve algıya dayalı gerekçelerle Irak’ı işgal edip, milyonlarca insanı katletmesi, Irak’ın tabiatını, tarihini, çevresini ve tüm varlığını tarumar etmesi, Mezalimin her çeşidini bu ülke halkına uygulaması, yer altı ve yer üstü varlıklarına el koyması,

Suriye’de iç karışıklık çıkararak, ülkenin paramparça edilmesi, yüzbinlerin katli ve milyonların mülteci edilmesi,

Hiçbir gerekçe yokken Libya’nın aynı akıbete uğratılması,

75 Yıldan beri Filistin topraklarını işgal edip, her türlü barbarlığı yapan Ziyonist İzrail’e her türlü desteği vermesi, hatta azmettirici ve azdırıcısı olması,

insan hakları ve hukukun sadece Amezrail için var olduğunu gösteren, çok yakın tarihimizdeki örneklerdir.

Bosna’da, Çeçenistan’da, Yemen’de, halen de Ukrayna ve D. Türkistan’da  yaşananlar,

Daha eskiye gidersek, Osmanlı Devletine yapılanlar, Afrika’nın kahir ekserinde, Kore’de, Vietnam’da, Zenciler ve Kızılderililer tarihinde yaşananlar da, insan hakları ve hukukun yalnız kendileri için var olduğunu gösteren en bariz tarihi işgal, katliam ve  sömürü numuneleridir.

Yakın geçmişte kurulan BOP bunun için kurulmuş ve işletilmiştir.

BOP’un içinde yer alan başroldekiler ve bölgemizdeki yardımcıları, bu ideal için yola çıkmış, son 20 yılda bunca mezalim ve soykırım, AMEZRAİL için yapılmış, Onların hedeflerine ulaşması için uygulanmıştır.

Amezrail’in Arz-ı Mevud ve tarihi Haçlı hesapları için Saddam, Kaddafi ve Mursi katledilmiş, Suriye bunun için kan gölüne çevrilmiştir.

Bütün hedef, Ziyonist İzrail’in etrafında kontrol edilemeyecek ve direnecek tek bir ülke bırakmamak ve sırayı İRAN’a getirmek, nihayetinde de ülkemize sırayı getirmektir.

Saddam, Kaddafi ve Esat, Filistin’e değil de, ZİYONİZME DESTEK VERSEYDİ, Esat İran ve Rusya ile değil de, ABD ve İzrail, Amezrail ile beraber olsaydı, Amezrail’in dediklerini yapıp, onların çıkarlarına hizmet etseydi, bütün bunlar olmayacak, bu liderler katledilmeyecek, Irak, Suriye ve Libya’nın başına bütün bunlar gelmeyecekti. Çok çok daha şedit kırallıklar ve kıralların başına bu çoraplar neden örülmedi? Neden onların ülkeleri işgal edilmedi ya da iç karışıklık çıkarılmadı? Çünkü onlar kontrol edilebiliyor, sömürülebiliyorlardı.

Bakınız Ziyonistler Gazze ve bir bütün olarak Filistin’de 75 yıldır ve halen zulüm ve soykırım yapıyor ama küresel güçler bir şey demiyor. Neden? Çünkü insan hakları izrail için ve kendileri için geçerli, Yasa ve hukuk onlar için geçerli. Onlara göre Filistinliler insan değil ki, insan hakları olsun! Onlar “insanımsı hayvanlar.” Böyle olunca da, hayvanlar için insan hakları talep edilemiyor, edilmiyor!

İşte ABD’nin, Amezrail’in ve yavukluları ziyonis İzrail’in insan hakları ve hukuktan anladığı bu.

Ziyonist canilerin halen Gazze’de yaptığı mezalimlerin binde birini Filistin, İran ya da Suriye yapsa, bütün dünya başlarına üşüşür, 24 saat geçmeden işgal edililerdi. Hiçbir şey yapmadığı halde Afganistan, Irak, Libya ve Suriye’nin işgal edildiği gibi.

Evet. 21. Asırda, Milenyum çağında insanlık ölmüş, insan hakları toprağa gömülmüştür. Ziyonistler ve hamileri küresel emperyalist canavarlar hariç, hiç kimseye  insan hakkı , yasa ve hukuk hakkı bırakılmamıştır ve halen GAZZE’de İNSANLIK ÖLMÜŞTÜR.

İNSANOĞLU YENİDEN KENDİNİ TANIMLAMALI, ZOOLOG VE BİYOLOGLARI GÖREVE ÇAĞIRARAK, HANGİ CANLI TÜRÜ OLDUĞUNU YENİDEN TESPİT ETMELİDİR.

ZİRA, BUGÜNKÜ DURUMA ONAY VERMEK ŞÖYLE DUSUN, SESSİZ KALMAK DAHİ İNSAN İŞİ OLMADIĞINA, HAYVAN İŞİ İSE HİÇ OLMADIĞINA GÖRE, BU İŞİ YAPANLAR VE SESSİZ KALANLARIN NE TÜR BİR CANLI OLDUĞU TEŞHİS EDİLMELİDİR.

BİR DE ACİL UYARI: SARI ÖKÜZ HİKAYESİ ADIM ADIM TEKRARLANIYOR VE GERÇEK OLUYOR. AMAN DİKKAT!!!

SUSMA, SUSARSAN SIRA SANA GELECEK.

Erdemli olan ise; “SIRANIN SANA GELMEYECEĞİNİ BİLSEN DE SUSMA” olmalıdır

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Osman Karagüzel - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler NetGaste editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı NetGaste değil haberi geçen ajanstır.