15 Ekim Pazar Mitingi ve Mezalime Sessiz İnsanlık

Dünyanın birçok yerinde, Filistin soykırımının azmettiricisi, yılmaz destekçisi “EN BÜYÜK ZİYONİS, BÜYÜK ŞEYTAN AMERİKA (AMEZRAİL)” da bile ziyonist canilere kınama gösterileri yapılırken ve tepkiler meydanlara taşmışken,

Bizim makinemizde neredeyse tık yok. Birkaç hamasi nutuk, cami önlerinde veya orda burada dua eden, basın açıklaması yapan bir avuç insan o kadar .

 O da her yerde değil, sınırlı sayıda şehrimizde.

Oysa başta İstanbul , Ankara, İzmir olmak üzere, 81 İlimizde, 1000'e yakın ilçemizde kalabalıklar meydanları doldurmuş, evler ZİYONİSTLERE KADAR ULAŞMALIYDI.

Hele 16 milyonluk İstanbul'da, başka hiçbir yerden insan gelmese bile 3-5 milyonluk mitingler yapılmalı, dahili ve harici sağır kulaklara duyurulmalıydı.

NEREDE BUNCA PARTİLERİMİZ, STÖ'MÜZ?

Nerede AKP, CHP, İP, MHP, YSP, SP, DEVA, Gelecek, BBP, YRP, Hüdapar, DP ve adlarını sayamadığımız BİR YIĞIN PARTİMİZ NEREDE?

Bunca derneğimiz, sendikamız Türkiş, Hakiş, Disk, Tüsiad, Müsiad, Kamusen, Memursen, Kesk, Mazlumder, İHD, ADD, Esnaf Odaları, Ziraat Odaları nerede?

NEREDE BİNLERCE CAMİ DERNEKLERİ, Vakıflar, Tarikatlar, Cemaatler YÜZBİNLERCE DERNEĞİMİZ NEREDESİNİZ?

Oysa bu mezalime tek bir STÖ, tek bir fert susamaz, susmamalı!

Hiçbir şey yapamıyorsanız, meydanları inletin!

Zulmü engelleyemiyorsanız, ses verin, avazınız çıktığı kadar bağırın, duyurun!

Burada parti, ideoloji, dernek, vakıf, şucu, bucu üyeliği yapılmaz, yapılamaz.

Sadece insan olmak yeterli ve onun insanımı diyen buna mecburdur.

Basınımızın bile layıkıyla görevi yapmıyoruz. Bırakınız zulme karşı durmayı, “öküzün altında buzağı arayanlar” az değil.

Topyekün katledilen Filistin, bir avuç kahraman yiğidin yanında yer almak yerine, suyu bulandıranlar, eski defterleri karıştıranlar, yalan ve algılara sarılanlar, ırkçılık yapanlar az değil.

Yazılar olsun!

Oysa MAZLUMA KİMLİĞİ SORULMAZ. Zalimin kimliği araştırılmaz.

RACHEL CORRİE KADAR OLAMADIK!

Bir Rachel Corrie (Doğum: 10 Nisan 1979, Olympia, Washington, ABD-Ölüm tarihi ve yeri: 16 Mart 2003, Refah) bugüne kadar ulaşamamıştı.

Filistinli, Arap soyundan ve Müslüman olmasına rağmen, Batılı ve Hıristiyan olmasına rağmen, ta uzaklardan, hem de baş ziyonistlerin yönettiği Amerika'dan yönlendirilen Filistin'e götürüldü, meydanlarda, orda burada ağlaşmamış, bizatihi buldozerin önüne çıkmış, CANINI VEREBİLMİŞTİR. BİZ MEYDANLARA BİLE İNMEZKEN, İNEMEZKEN.

Bütün insanlığa Rachel'a bakmak utanmalı, yerin derinliklerine girmeli, deliliğini sorgulamalıdır. Ve heykeli dikilmesi gerekiyor, bu hanım kardeşimizin heykeli, “insanlık numunesi, örnek, rol modeli” olarak onun yerine dikilmelidir. Ben belediyenin baş hizmetkarı olsam, tek bir sermaye yapsam, bunu birleştiriyorum.

15 EKİM PAZAR MALTEPE MİTİNGİ

ŞÜKÜR Kİ ÜÇ PARTİMİZ BİR ARAYA GELMİŞ VE 15 EKİM PAZAR GÜNÜ MALTEPE'DE ZİYONİST CANİ İNSAN KASAPLARINA TELİN, MAZLUM FİLİSTİN'E, GAZZE'YE , HAMAS'A DESTEK MİTİNGİ YAPACAKLAR.

Herkesin şifresini alıp buraya koşmalı, parti bilgilerini asla ve kata yapmamalıdır.

Yenikapı hınca hınç dolmalı, İstanbul'da yaygınlaşan en büyük pazarı dünyaya gösterilmeli, sadece İstanbul bu meydanı doldurulmalıdır.

Bir miting ile kalınmamalı, şehitlik bitinceye kadar devam edilmeli, oturulmamalı, ayakta, kıyamda durulmalıdır. AMA TEK BİR TAŞKINLIK YAPMADAN, HUKUKSUZLUĞA GİRMEDEN, ÇEVREYİ KİRLETMEDEN.

 Not: Sonradan Maltepe Etkinlik Alanı oldu.

 YAPILAN SADECE GAZ ALMA, TABANI KAYBETMEME

Müslüman ülkelerin başında bulunanlar, zalimlere hep aynı şeyleri söylüyor, en fazla kınıyor, yanlış insanları söylüyor, itidal tavsiye ediyor, sadece ülkelerindeki halkın, oy tabanlarının gazını alıyor, öfkelerini savmaya çalışıyor, hiçbir şey yapmamış görünmemek için, pasiflikleri, kuşatılmışlıkları, emperyalistlerin avucuna düşmüşlükleri , kapsamlının diye, bir şeyler söylüyor, laftan, kınamadan öteye geçemiyor, geçemiyorlar.

50 yıldan fazla takip ederim, tavırlar hep aynı.

Zaten ittifak ve müttefikler, merkezi işbirliği yaparak, söz vererek iktidarları emperyalist küresel eşkıyalar, bu kadar konuşmalarına izin veriyor, "Tabanını tutmak için bir şeyler söyle ama en ufak bir eyleme geçmiyor"diyor, o kadarına ses çıkarmıyorlar hatta teşvik ediyorlar.

YAHU EN KÜÇÜKTE OLSA BİR ADIM ATIN, MİNACIK BİR EYLEM YAPIN!

YAHU, "EY ZALİM ZİYONİST! BUNDAN SONRA SANA ÇAY ISMARLAMAYACAĞIM " DEYİN! Bir çay bardağı olsun ambargo koyun!

BUNU DA MI DİYEMİYOR, BU KADAR KÜÇÜK BİR ADIMDA MI ATAMIYORSUNUZ!?

EY AMERİKA! EY AMEZRAİL!

EY EN BÜYÜK ZİYONİST! EY KÜRESEL CANAVAR!

Ey Ziyonist İzrail'in en büyük destekçisi, azmettiricisi, azıcıcı, saptırıcısı!!!

Ziyonist lanetliler Gazze'nin kaçış elektriklerini kesti, akışını kesti, d. gazını, iletişimini, her şeyi kesti. En temel insani yardımlara bile Gazze'yi kapattı.

Siyonist kan iççiler 24 Saat bombalıyor, ölüm yağdırıyor, insan kasaplığı yapıyor…

U. arası hukukta yasak olan FOSFOR bombası kullanılıyor…

Ey Amerika, Amezrail! Hiç mi vicdanım yok? İnsanlıktan zerre bir parça kalmadı mı gönder? Sen nasıl insansın?

İstesen bir dakikada canileri durdurursun. Ama durmuyorsun. Tam tersi ateşle benzinle gidiyor, bir avuç vatan savunmacısı mücahide uçak gemileri gönderiyorsun. Sen 21. Asrın en büyük ŞEYTANISIN!

ELON MUSK'DAN İZRAİL'E DESTEK

Teknofest'e çağırdığımız, sarmaş dolaştığımız, ağırladığımız, gel bize yatırım yaptığımız Elon: "İZRAİL'DEKİ TÜM TESLA SÜPER ŞARJ CİHAZLARI ÜCRETSİZDİR" diyor!

HELAL SANA MADURO

VENEZÜELA DEVLET BAŞKANI MADURO: İsrail "SOYKIRIM" yapıyor; Acı, abluka ve haksızlık yıllardır devam ediyor!” dedi. Yiğit Hugo Chavez'in yolundan gidiyor. Müslümanların başındakilerden daha cesur konuşabiliyor. Filistinli, Arap, Müslüman olmadığı, çok fakir olduğu, Amezrail ile savaş halinde olduğu halde!!!

ZİYONİSTLER KIYIMA, ADAM KESMEYE DEVAM EDİYOR

Lanetli ziyonistler soykırımı büyük bir öfke ve aşk ile devam ediyor.

Şam, Halep Havalimanlarını bombalıyor, Şam'a giden İran Dişişleri doktoruna geri dönmek zorunda kalıyor. Ona taşınacak, tek bir can bırakmayacağımızı söylüyor.

ZİYONİST İZRAİL: “BİZİ DESTEKLEMEYEN HERKES TERÖRİSTTİR” diyor!!!

YA EY İNSAN! EY MÜSLÜMAN! SEN NE DİYERSUN???

 

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Osman Karagüzel - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler NetGaste editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı NetGaste değil haberi geçen ajanstır.

04

Barış - Ahhh Rachel Corrie, bizimkilere ve tüm insanlığa tek örnek, rol model sen oldun. Allah seni Cennetine koysun. Yiğit, onurlu, faziletli, erdemli bacımız. İnsan ve insan hakları anıtı yapılacaksa, o sensin

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 16 Ekim 10:46
03

Barış - Madura ve güzel insan Chavez kınamanın en cesurunu yapıyorlardı. Bizimkinden çok daha sert

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 16 Ekim 10:44
02

Barış - Şu Elon Musk efendi sarayda ağırlanmamışmıydu?

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 16 Ekim 10:43
01

Barış - Evet müslüman devletlerinin İran hariç tamamı emperyalizmin avucunda ve mahkum. Yalnızca gaz alıyor, dostlar, oy tabanları alışverişte görsün deyo yapayorlar

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 16 Ekim 10:42