Türkiye’yi Parçalayacaklar!

Selam Ahmet Amca, Selam Emine ninem, Selam Kasap Ömer, manav Osman Amca, Selam Tornacı Yılmaz, Selam Kaportacı Osman, Selam Motorcu Harun, Selam Esnaf odası başkanı Ömer Demirel, Selam berber Şevket Selam Gazeteci Zafer Şahin, Hikmet Genç ,Murat Çiçek, Selam Mehmet Hocam, Selam Metin Komutanım, Selam Mehmet Başkomiserim, Selam Askerim Polisim Güvenlik Güçlerim,

Selam GENÇLERRR,

Selam Milliyetçi vatansever Milletim, Selam Ümmet i Muhammet….

Selam olsun Sana Şehidim Gazim,

Selam Olsun Sizlerin Ana Baba ve Evlatlarınıza,

Selam Olsun Türk İslam davası adına can veren Kan verenlere….

Varsa Unuttuğum Selam Olsun Kızılelma hayalini ruhuna işlemiş Türk İslam Ülküsünü her nefesinde Hisseden yaşayan her nefer, Selam olsun… Selamün Aleyküm.

Selam Dostlar,

Başlık ilginç değilmi? Biz Başlığı değil başlığın sonundaki ünlemleri konuşalımmı bu akşam,

Evet, konuşalım diyenleri yine her zamanki gibi uyaracağım, yine uzun bir yazı olacak, yine bir çoğunuz sonunu getiremeden bırakacak Belkide, varsın olsun, ama olurda sonunu getiririm diyenleriniz var ise, oradan yengeye seslensin, ya çay yâda kahveyi hazırlatsın…

Dedik ya başlıktaki ünlemler!

Değerli Dostlar, bu yazı başaramadıkları 15 Temmuz 2016 Darbe girişiminin sonrasından bu güne kadar muhalefetin söylemleri eylemlerinin reele ve Zihinlere yansımasının izdüşümünün analizi olacaktır.

Yine bir çoğuna deli saçması gibi geleceğini bilsem de, düşüncelerimi bu yazıya dökmek istiyorum, en azından Düşünce suçundan yargılanmam.

Ben 15 Temmuz öncesi, ‘’ Onbeşinden sonra başbakan olacağım, Yurtta Sulh cihanda sulh naralarının sonrasında Darbecilerin Yurtta Sulh Konseyi tarafından deruhte edilmiştir ‘’ söylemlerine girmek dahi istemiyorum.

Fakat, darbenin başarılı olamamasının ardından Darbeye Tiyatro diyerek ilk hamlenin yapılmasından başlamak istiyorum.

Darbeye tiyatro diyerek Devlete İtibar suikastı başlamıştı, ilk başlarda sadece dokunulmazlığı olan vekiller genel başkanlar düzeyinde iken Zamanla bu söylemleri her yerde söylemeye başladılar, yani ALIŞTIRDI, NORMALLEŞTİRDİLER,

Belkide ilk hatamız bu söylemlere gereken cevabı vermeyerek yapmıştık.

Buradan cesaret aldılar, Ardı arkası kesilmeyen ihanet söylemleri cümleleri muhalefet kanadının her bireyinden yükselmeye başladı.

O kadar çok o kadar fazlaki, ben burada en önemli olan başlıkları söyleyeceğim.

Her evden HDP ye oy istediler.

Terör Örgütünün temsilcisi HDP ile beraber oldular.

PYD Terör örgütü DEĞİLDİR dediler.

Güneyde komşumuz Suriye olacağına PYD Olsun dediler.

Özerklik Eyalet ve Anadilde eğitim sözü verdiler.

HDP nin neredeyse tüm taleplerine daha iktidara gelmeden sözünü verdiler.

Terörist cenazelerine katıldılar.

Avrupa’ya gidip orada Türkiye ye yatırım yapmayın Türkiye de can ve mal güvenliği yok dediler.

Savunma sanayi için aldığımı S400 lere karşı çıktılar.

Ne işimiz var Akdeniz de dediler.

Ne işimiz var Libya da, Ne işimiz var Suriye’de, Bosna, Kosova da dediler.

İha ve Siha lara karşı çıktılar, hatta Selçuk bayraktar’ı bile yargılayacaklarını söylediler.

HDP ye Bakanlık vereceklerini söylediler.

Son olarak, KHK ile görevden alınan Tüm FETÖ mensuparını af edeceklerini hatta görevlerine geri döndürceklerinin sözlerini verdiler.

Sayacak o kadar çok ihanet söylemi var ki! Sabaha kadar yazsak söylesek bitmez.

Bu kadarı dahi başlıktaki ünlemler için yeterli olduğunu düşünerek, başta Selam verdiğim Müslüman Türk ve Vatansever bireylerin hepsine sormak istiyorum.

Velev ki ! ( Allah cc Korusun )

2023 Seçimlerini Bu İttifakın içerideki görünen ve görünmeyen ve bunların dışarıdaki temsilcilerinin İstedikleri olur ise!

Seçimi alırlarsa!!

İlk iş Onlara destek veren ABD Başkanı Biden in HDP'nin Avrup' nın taleplerini

Yani, Akdeniz deki Petrol ve Doğalgaz haklarımızdan vazgeçmeyeceklerine inanıyormusunuz?

Eyalet ve Özerlik sözlerini HDP ye verdikleri anda Misak ı Milli sınırlarımızdan vazgeçerek HDP nin sürekli söylediği Kürdistan hayallerinin temelleri atılmış olmayacak mı?

İha ve Siha yapımını durdurup Savunma sanayimizi bitirerek Dış güçlerin saldırılarına karşı Ülkeyi tamamen Savunmasız bırakmış olmayacaklar mı?

S400 leri kendi ifadeleri ile kaldırıp depoya çekerek yada geri iade ederek ülkenin savunmasını bitirmeyecekler mi?

Bosna Kosova Avrupa nın bize yapacağı saldırılara karşı olan üslerimizdir görünmeyen cephelerimizdir yine Azerbaycan la kötü olarak Türkiye ye karşı yapılacak saldırılarda gelecek desteklere engel olmak değimlidir?

Yine söyledikleri için üstüne basa basa belirtmek isterim, HDP ye verecekleri bakanlıklardan sonra, bu ülke’de Güvenliğin olacağına inanan bir tane Vatansever olabilir mi?

İşte tamda burada ünlemleri neden koyduğumuzu belirtmek istiyorum.

Bu yazdıklarım onların seçmenlerine ve kendilerine destek olan içerideki ve dışarıdaki Türkiye Düşmanlarına vermiş oldukları vaadler değimlidir?

Osmanlıyı, Müslümanları birbirlerine düşürerek parçalamayı başaranlar Yüz yıldır Bu ülke’de Sağcı Solcu, Kürt Türk, Alevi Sünni diye fitne sokarak tekrarını deniyorlar, fakat başaramadılar.

Şuraya Dikkat edin, 15 Temmuz darbesi ile bu işin biteceğini düşünenler bunu da başaramayınca son bir hamleleri kaldı,

Çünkü 2023 ten sonra yani Türkiye’nin Silah sanayi nin Özellikle İha Siha tank helikopter kendi milli silahları S400 leri ve akabinde tek eksiği olan Ekonomik ve Cari açığına son verecek olan Akdeniz deki Petrol ve doğalgaz yataklarına ulaşması ile ebediyen başaramaycaklarını gören Ortadoğu daki büyük İsrail hayallerinin önündeki en büyük engeli fark eden İSRAİL AVRUPA ve ABD İçerideki dostlarına 'Ya hep Ya hiç' talimatını vermiş, sonrasının olmadığını bunun son hamlelerini olduğunu fark etmiş bu uğurda gerekirse Türkiye’ye savaş açacaklarını Ege'de kurdukları üstler, Pakistan da iktidarı değiştirme hamleleri, Ortadoğudaki terör örgütlerine yaptıkları binlerce tırlık silah yığınakları ile açık açık gösteriyorlar.

Onların planlarına göre, Eğer ki, 2023 seçimlerini Muhalefet alırsa bunların hiçbirine gerek kalmayacak.

Nasılmı?

'Bu Nasıl mı?' sorusunu gerçekten vatan sever Milliyetçi Muhafazakar Türk İslam Ülküsünü bedeninde ruhunda yaşayanlara soruyorum.

Ey Türk !

HDP ye bakanlık verildiğinde 40 bin şehidinin kemikleri sızlamaz mı?

S400 ler iade edildiğinde

Selçuk bayraktar içeri atıldığında

Ülkede İHA SİHA ve Silah sanayi yapımları durduğunda

Türkiye de Kürdistan Eyaleti olduğunda

Libya ve Suriye Bosna Kosova dan çekildiğimizde,

Misak ı Milli deki haklarımızdan vaz geçildiğinde

Akdenizdeki petrol ve doğalgaz haklarımızdan feragat ettiğimizde

Kısaca, Bu ülke nin Düşmanlarının her istediği olduğunda, Tekrar Diz çökmüş ayaklarına prangalar takılmış bir devlet olduğumuzda NE YAPARSINIZ ?

Kaldı ki, Bu sadece Türkiye’nin çöküşü olmayacaktır.

Türkiye çökerse!

Bosna ,Kosova ağlar,

Şam, Bağdat, Halep Ağlar,

Mianmar, Arakan ağlar,

Musul, Kerkük ,Süleymaniye,Erbil ağlar,

Libya, Somali ,Afrika ağlar,

Azerbaycan ,Pakistan ağlar,

Türkiye Çökerse İslam Coğrafyası çöker..

İşte böyle bir durumu gerçekten Türk İslam Coğrafyasının Milliyetçi vatansever hiçbir evladı kabul etmez.

Sonuç ne mi olur?

Ülke’de iç savaş başlar, İktidarın gücü elinde olanlar ve o gücün içinde olup bu durumu hazmedemeyecek başta asker polis güvenlik güçleri mensubu olan ve Vatansever bireyler buna karşı çıkacağı aşikardır,

İç savaş çıkar mı?

O kadar ki kısa bir süre içerisinde içerdeki karşılıklığı bahane eden iktidar Birleşmiş milletleri ülke ye davet eder, Ayaklanmalar bastırıldığı gibi Özerlik ilanı yapanlar birleşmiş milletlere REFERANDUM Talebinde bulunur,

Kürdistan'la başlar, Sonrasında Kendi bayrak ve Para birimlerini çıkartmak isteyen hatta CHP'li vekil tarafından Yunanistan'a bağlanmak isteyenler Aynı talepte bulunur,

Fazla sürmez, Bizans Konstantinopolis hayallerini gerçekleştirir,

Biz mi? Bize de İç Anadolu'da kendilerine hizmet etmemiz için bir yer bırakırlar.

Değerli dostlar bu söylediklerim size çok uçuk gelebilir. Lakin, bu yazıda belirttiğim muhalefetin söylemlerinin her biri gerçektir.

Dolayısıyla, bunlar benim iddiam falan değil, onların taleplerinin perde arkasıdır.

İç savaş olur söylemime gelince,

Eğer bunlar olduğu halde bu ülkede bir iç savaş çıkmıyorsa, ya ülkede Müslüman Türk Vatansever kalmamış, yada biz bu zamana kadar var olduğunu sanıyormuş oluruz!!!

Selam ve Dua ile

Onuncu Köyden/Cihat Komut.

Gündemi yakından takip etmek için Sakarya’nın güncel haber sitesi NetGaste’yi takip etmeye devam edin

,

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Cihat Komut - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler NetGaste editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı NetGaste değil haberi geçen ajanstır.

03

Lider54 - Tebrik ederim Cihat abi,

Gerçekten çok isabetli ve çok doğru tespitler yapmışsın.

Siyasilerin birçoğu maalesef aynı bahsettiğin gibi, vatana ne şekilde ihanet edebiliyorsa o şekilde hizmet etmiş. Ama hizmet ettiği kurum maalesef vatana değil, siyonistleredir.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 16 Ekim 13:16
02

Güntekin - Hakikaten Hakan'ın dediği gibi, bu yazı ile kime ve neye hizmet ettiğinizin farkındamısınız?

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 14 Ekim 21:59