Büyükşehir'e yeni transfer

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkalığına, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nde müfettiş yardımcılığı görevinde bulunan Orhan Gudil getirildi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Müfettiş yardımcılarından Orhan Gudil,  Sakarya Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkalığı'ndan emekliye ayrılan Abdullah Alıcı'nın yerine atandı.

Orhan Gudil'in Pazartesi günü görevine başlaması bekleniyor.

08 Nisan 2020 Sakarya- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

09

Tekçi Saban - Yanlış bilgiye istinaden yaptığım yorumdan öncelikle özür dilerim. Tabiki önce insan olmak önemli. Oralı yada buralı tabiki değil. Ancak burada bir ironi yapmıştım. Yani Naci İris te Adapazarlı. Ama şimdi nerde bilen var mı? Bilinen bir gerçek var o da şu; insan olarak karakter olarak Ekrem Yüce ye soylenebilecek çok fazla bir şey olmasa da bir kaç kelam lık eleştirim tabiki olacak.Şu an belediyede çalışan idareci kadrolar çok ta huzurlu yada mutlu değiller. Kim Kaç gün sonra görevden alınır o belli değil. Herkez o konuda tedirgin. Ekrem Beye aşırı şuphecilik hastalığı bulaştı. Hiç kimseye güveni yok

Hele hele emrinde çalışacak çok popüler isimlere pek tahammülü yok. Tek tabanca olmak,star olmak lider görünme gibi bir hırs vede enaniyeti maalesef var. Mesela geçenler de paydosa dogru SASKİ ye geldi .Aha o da ne?Bütün personel tören kıtası gibi Ekrem Beyi karşılama pozisyonu aldı. Bunlar yanlış vede kibir enaniyet kokan davranışlar. Halbuki daha önceleri SASKİ ye Aziz Duran vede Zeki Tocoglu geldiğinde hiç kimse telasa kapilip ta başkanı adeta tören kıtası modunda karşılama telaşında değildi. Maalesef Ekrem Başkan da tevazu maskesi altında korkunç kibir vede enaniyeti hatırlatan emmareler var. Yeni atanan müfettiş kardeşime başarılar diliyorum. İnşaallah Naci İris in başına gelenler Recep Kılıç Erol Aydın .Aydın Sarı'nın başına gelenler bu kardeşin başına gelmez diyorum. Haaa unutmadan diyeyim bazı kaynaklardan aldigim haberlere istinaden diyorum ki dünya iyisi SASKİ GENEL MUDURU İLYAS DEMİRCİ de inşaallah ilerde üzülenlerden olmaz. Ekrem Bey davulla zurnayla getirdiği insanlardan maalesef bir müddet sonra çabuk bıkıyor.Ahde vefa böyle olmamalı.

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 09 Nisan 22:58
03

Manav - Orhan bey. Sağlam bir Adapazarlıdır. Kocaeli'de Müfettiş olarak iyi hizmetleri sonrasında, Belkide Ekrem Yüce'nin en yerli ve nitelikli transferidir kendisi.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 08 Nisan 21:28
01

Tekçi Saban - Demek ki Sakaryadan adam çıkmıyor

Öyle değilmi sayın Ekrem Dede Hazretleri. Oylar Sakaryadan Koylar ordan burdan.

Yanıtla . 4Beğen . 2Beğenme 08 Nisan 20:05
08

Rumuz54 - @Tekçi Saban 01 nolu yoruma cevabı: Orhan bey sakaryalıdır bilginize. Sırf eleştirmek adına yazmadan araştırınız.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Nisan 00:44
07

Sakaryalı - @Tekçi Saban 01 nolu yoruma cevabı: Yahu bilmeden niye yorum yapıyorsun mübarek Orhan kardesimizde doğma büyüme sakaryalıdır.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 09 Nisan 00:34
06

Vatandaşın Biri - @Tekçi Saban 01 nolu yoruma cevabı: Adam zaten sakarya çocuğu bekirpaşa mh.den

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 08 Nisan 23:35
05

Karasulu - @Tekçi Saban 01 nolu yoruma cevabı: Kocaeli mal müdürü, sosyal politikalar il müdürü vb bir çok sakaryalı yönetici var Kocaelide. Önemli olan önce adam olmak

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 08 Nisan 22:11
04

Bir Dost - @Tekçi Saban 01 nolu yoruma cevabı: Abi adam Sakaryalı imiş

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 08 Nisan 22:02Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?