SEDAŞ, tüketicileri için çalışmaya devam ediyor

Sakarya Kocaeli Bolu ve Düzcede yaşayan 19 milyon tüketiciye enerji hizmeti sunan SEDAŞ Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. acil durumlar ve enerji bekleyen yeni abone bağlantılarına yönelik çalışmalar dışında enerji kesintisi gerektire

Konuyla ilgili yapılan açıklamada tüketicilerin güvenliği ve enerji sürekliliğinin sağlanması için can ve mal güvenliği açısından tamamlanması gereken çalışmalar ve yeni abone bağlantılarına yönelik işlerin zaruriyet arz ettiği belirtilerek bu kapsam dâhilinde planlanan kesintilerden etkilenen tüketicilere SMS ve SEDAŞ web sitesi üzerinden bilgilendirmeler yapıldığı ifade edildi. Açıklamada ayrıca uzaktan eğitim programına hassasiyet gösterilerek zorunlu çalışma yapılması gereken yerlerde özellikle hafta sonu için planlama yapılmasına özen gösterildiği de belirtildi.

EKIPLER GÖREVLERININ BAŞINDA

SEDAŞ Kocaeli Sakarya Bolu ve Düzcede 19 milyon tüketicinin bu zorlu süreçte enerji hizmetinden faydalanmaya devam edebilmesi için 7/24 çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler tüm tüketicilerin ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek adına gece gündüz ayırt etmeden görevlerinin başlarında bulunuyorlar.

SEDAŞ KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRLÜĞÜ

[Açıklama: Açıklama: E-Mail Altlığı]

Aydınlatma Metni 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunda tanımlı haklarınızı kullanabilmeniz için ilgili politikalara aydınlatma/açık rıza metinlerine ve ilgili kişi başvuru formuna www.sedas.com adresinden ulaşabilirsiniz.

03 Nisan 2020 Sakarya/ Adapazari- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?