Hendekli bu habere sevinecek

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Hendek Belediyesinin ortaklaşa yaptıkları, Hendek ilçesi Sentetik Futbol sahasına 500 kişilik tribün yapımı çalışmaları bitti.

Yapılan çalışmaları yerinde incelemek ve varsa eksiklikleri görmek için ASKF başkanı Yaşar Zımba ve Sakarya Gençlik ve spor il şube müdürleri Keramettin Ekinci ve Özgür Aygün Hendek ilçemize gitti.

İlçe müdürü Süleyman Akıcı tarafından son bilgileri de alan Heyet yapılan çalışmalardan memnun olarak Hendek’ten ayrıldı.

ASKF başkanı Yaşar Zımba “ Hendek ilçemiz yeni modern bir sahaya kavuşacak. Tribünler bitti. Yakında çevre düzenlemesi de yapılacak. Çalışmalara Hendek belediyemizde büyük katkı sağlıyor.

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu," Sakarya İl Müdürü Arif Özsoy, şube müdürleri Keramettin Ekinci, Özgür Aygün, işi baştan sona takip eden ilçe müdürü Süleyman Akıcı’ya ASKF camiası adına teşekkür ederiz" Dedi.

19 Mart 2020 Sakarya/ Hendek- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?