Hastane bölgesinde park sorunu tarih olacak!

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, hastane bölgesinde parklanma sorununa çözüm üretecek katlı otopark projesinin tamamlanmak üzere olduğunu açıkladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Şubat Meclis Toplantısı’nda konuyla ilgili müjdeyi paylaşan Başkan Ekrem Yüce, katlı otoparkın yaklaşık 600 araç kapasiteye sahip olacağını ve proje çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu dile getirdi. 

Başkan Ekrem Yüce, katlı otopark projesiyle birlikte bölgede yaşanan parklanma sorununun da çözüme kavuşacağını belitti.

Ulaşımda yeni hamleler

Şehrin ulaşım geleceğini bir bütün olarak ele aldıklarını ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Biz; Sakarya’da hemşehrilerimizin yaşam standartlarını yükseltmek adına gerekli adımları atmak için kollarımızı sıvadık. Yeni duble yollar, kentsel tasarım ve cadde yenileme çalışmalarımızın yanı sıra şehre yeni bir giriş kazandırmak, şehre girişleri SGK Kavşağı’ndan kolaylaştırmak adına projelerimizi paylaştık. Şimdi de hastane bölgesinde yaşanan parklanma sorununu katlı otoparkla çözüme kavuşturacağız” dedi.

600 araç kapasiteli

Katlı Otopark için proje çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğunu dile getiren Başkan Ekrem Yüce, şu detayları paylaştı: “Hastane bölgesinde parklanma konusunda hemşehrilerimizden talepler alıyorduk. Dolayısıyla bu taleplere kayıtsız kalamazdık. Hemen proje çalışmalarımızı başlattık ve çok şükür son aşamaya gelmiş durumdayız. Yaklaşık 600 araç kapasiteye sahip olacak Katlı Otopark ile bölgedeki parklanma sorununu ortadan kaldıracağız. Hayırlı olsun” dedi.

15 Mart 2020 Sakarya/ Adapazari- Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

01

Tekçi Saban - Yahu Ekreeeeem. Bir sürü şehrin dertleri öncelikleri dururken senden illa hastane avlusuna katlı otopark yap diyen mi oldu?Bütün dertler bitti de sıra hastane avlusunda otoparka sıra geldi öylemi? Bakalım bu şanslı mutahit kim acaba?Kaldıki yer Hastaneye ait. Hastaneden izin aldınız mı? Kaldıki aldınız. Peki o katlı otoparkın gelirini hastane mi alacak belediye mi?Geleneğinizde var beleşe yerlere konmak. Önce Orman Teşkilatına ait Orman Parka sahiplenme. Daha sonrada belediyenin en küçük bir emeği olmadan hazır oluşmuş 45 km uzunluğunda 50 m.genişliğindeki Bal Ormanları na kondunuz.Ne kadar adil siniz değil mi?Hastane avlusunda rant olmasa bir adım atılmaz bunu biliyorum. Eğer halkı düşünüyorsanız vede comertliginiz de üstündeyse hazırda paranız var raylı sistemi kurun da samimi olduğunuzu anlıyalim.

Yanıtla . 1Beğen . 1Beğenme 15 Mart 23:52


Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?
403 Erisim Engellendi

Error 403 Erisim Engellendi

Erisim Engellendi

Guru Meditation:

XID: 10846818


Varnish cache server