Ecevit Keleş, Ordumuzla gururlanma zamanı

CHP Sakarya İl Başkanlığından yapılan açıklamada;"CHP Sakarya İl Başkanlığı olarak sorulması gereken soruları zihnimize yazarak ve kenarı koyarak şimdi el ele vermenin zamanı şimdi bir olmanın zamanı şimdi acıyı paylaşmanın şanlı ordumuzla gururlanmanın kucaklaşmanın zamanıdır diyoruz" denildi.

İÇİMİZ KANIYOR  

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, 33 şehit ile ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Dün aldığımız haberle içimiz kanıyor. Tarihi şan ve şerefle dolu ordumuza yapılan saldırı sonucunda 33 askerimizi Mehmetçiğimizi şehit vermenin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığı olarak şehitlerimize Allahtan rahmet kederli aileleri başta olmak üzere milletimize başsağlığı diliyoruz. Milletimiz tarihte el ele vererek aştığı tüm zorluklar zor anlar gibi bu zorluğu da aşacak güce sahiptir.   CHP Sakarya İl Başkanlığı olarak sorulması gereken soruları zihnimize yazarak ve kenarı koyarak şimdi el ele vermenin zamanı şimdi bir olmanın zamanı şimdi acıyı paylaşmanın şanlı ordumuzla gururlanmanın kucaklaşmanın zamanıdır diyoruz.   Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanlığı olarak tekrar şehitlerimize Allahtan rahmet kederli aileleri başta olmak üzere milletimize başsağlığı diliyoruz.      

28 Şubat 2020 Sakarya/ Adapazari- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?