Hendek İlçe Başkanlığı ipleri gerer mi?

AK Parti ile ilgili süreci yakından takip eden. Koyu Reisçi olduğu bilinen Yazarımız Cihat komut. Hendek İlçe Başkanlığı seçimleri ile ilgili mevcut başkanın sürekli pohpohlanmasının doğru olmadığını dile getirerek bir yazı kaleme aldı.

 Komut yazısında;

Öyle ’ki Koordinatör vekilden tutunda Ankara’da Erkan Kandemir e kadar daha temayül olmadan Her fırsatta resim kareleri ile gördüğümüz sayın il Başkanını Yunus Tever’in de Hasan Serdar Baykal’ı desteklediği istediği duyumları, Tekrar belirtiyorum DUYUMLARI!

Fakat bu duyum dediklerimizde yine sıradan kişilerden değildir,  

Artık Algı Tamamen Baykal lehine dönmüştür, Anlaşılan Gerek İl Başkanlığının Gerekse Ankara’nın Rüzgârı ile yelkenleri Patlayacak kadar şişmiştir.

Sayın Küpçü ’nün ise bu saatten sonra yapacağı Temayül ’ün artık YOK hükmündedir.

Görünen Köy kılavuz istememektedir.

Taktir edersiniz ki, Bir MAHALLE MUHTARLIĞI’nı düşünen birisi bile önce o mahalledeki birçok kişi ile bu durumun istişaresini yapmadan adaylığını koymadığı bir dönemde İlçe Başkanlığı adına bu kadar bir çalışmanın olmadığını gördükten sonra,

Bizlerde böyle bir durumda Sayın Hasan Serdar Baykal’a Hayırlı Olsun diyoruz.!!!!!

Son Olarak, Bunu Sormadan Edemeyeceğim.

Sayın, Ali İnci, Şenay Sakal, Ali Kemal Sofu, İrfan Püsküllü, Sinan Baylan ve Hendek Ak Parti Belediye Meclis Üyelerimiz !!

Allah Aşkına, Hendek ilçesindeki Siyasi Kararlarda, Sizin Fikirleriniz Düşünceleriniz, Etkiniz, Yetkiniz Hükmünüz, var mı ?

Sahiden siz Necisiniz?

Yazının tümü için TIKLAYINIZ

21 Şubat 2020 Sakarya/ Hendek- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?