SASKİ’de sular durulmuyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü SASKİ’de sular durulmuyor.

Yeni atamalar, yeni görevler

SASKİ’de kurum içi atamalarda zaman zaman yaşana gelişmelere son atamalar da eklendi. Son yapılan atamalarla sessiz sedasız İçme Suyu ve Kanalizasyon Daire Başkanlığı ikiye bölünmüş oldu.

İçme Suyu ve Kanalizasyon Daire Başkanı yeni kurulan İçme Suyu Daire Başkanlığı’na atandı.
Kanalizasyon Daire Başkanlığı görevine ise Destek Hizmetleri Daire Başkanı Bayram Koncuk atandı.
Destek Hizmetler Daire Başkanlığı’na ise İnsan Kaynakları ve Eğitim dairesi Başkanı Hakan Bekar geçici olarak bakıyor.Yüce göreve getirmişti

SASKİ’de bir diğer gelişme şöyle. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ilk göreve başladığında SASKİ’deki Planlama ve Yatırım Daire Başkanı Mustafa Fırat’ı görevden alarak yerine Hüseyin Cinal’ı getirmişti.

Geldiğimiz süreçte ise Genel Müdür Yardımcılığı’na atanan Mücahit Yıldız’dan boşalan Abone İşleri Daire Başkanlığı kodluğuna görevden alınmış olan Mustafa Fırat getirilmiş oldu.

Recep Kılıç'ın altı boşaltıldı

Tüm bu gelişmelerin ışığında Recep Kılıç’ın altının boşaltıldığı açık seçik görülmekte.

Şimdi SASKİ çalışanları ve kamuoyu, önümüzdeki günlerde SASKİ’den kim ve kimlerin görevden alınacağı, kimlerin görev yerlerinin değişeceğini ve bu değişimin ne zamana kadar devam edeceğini merakla bekliyorlar.

20 Şubat 2020 Sakarya/ Adapazari- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

15

Deryami Baba - Ibraam Balll çok kaliteli biri. Hatta genel müdür olacak biri.Büyük Şehir Başkanlığı bile az gelir. Hatta hatta millet bakanı olacak kadar önemli biri. Ama gıymatini bilen yoh. Karasu da oturanlar hayır dua ediyo

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 23 Şubat 13:51
11

Sucu - Merak etmeyin bunların iş yapacak kapasite ve halleri yok. Şu ana kadar kendi tasarladıkları bir tane proje açıklayabilirdiler mi? Yok.

Onu al bunu götür,

Herkese sıra gelir

Sonunda hantallaşmış, gerekli gereksiz bir dolu adamın boş oturup dedikodu ürettiği kurumlar kalır. Yaxıkkkk

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 20:10
10

Bir Dost - Yılmaz kurtulmuş gibi değerli bir arkadaşımız orada boş tutuluyor görev adamı ve siyasi kimliği olan yüksek lisansını yapmış bir arkadaşın değerlendirilmesi lazım

Yanıtla . 2Beğen . 4Beğenme 22 Şubat 11:55
13

İki Dost - @Bir Dost 10 nolu yoruma cevabı: Kimya Yüksek Mühendisidir kendisi. Değerlendirilmelidir.

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 21:55
12

Hasan Tambasan - @Bir Dost 10 nolu yoruma cevabı: Irbaam Ball dururken tikinoski dururken Cessar dururken Sezzar dururken İrecep Ördek dururken Adapazari Çocuğu Yılmaza sıra gelirmi? Elbet bir gün gelecek buna inanıyorum. Ama o gün de geç olabilir.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 22 Şubat 21:55
08

Mehmet Kayarrr - Saski Sünnetçi R.Öreme muhtaç kalmışsa vay Saskinin haline.

Yanıtla . 4Beğen . 2Beğenme 21 Şubat 19:21
07

Mestan Destan - Recep Kılıçı pasifize et ama SEZARIN HAKKINI SEZARA ver, öylemi?Sorarsan bunun adı adalet. Batsın böyle adalet anlayışınız.

Yanıtla . 5Beğen . 1Beğenme 21 Şubat 19:18
06

Kunta Kinte - Saski nin en başarılı daire başkanı deyince, akla Arıtma Tesisinden sorumlu kişi mi geliyor?Sanırım Karasuda hiç bir şey olmadı yada felekten torpilli ki hiç kimse dokunamıyor korkuyor. Kimbilir belkide kutsal biri olabilir.Baksanıza Recep Kılıç gibi yığınların sevdiği adama dokunuluyor da bu ve iki kişiye dokunmak mümkün görülmüyor

Yanıtla . 4Beğen . 1Beğenme 21 Şubat 02:52
05

Şaban Üstkaya - Gelelim sadede. Saskide çalışıp da Naci İrise medya üzerinden hakaret edip iftira atan kişilerin aypi leri gerekli resmi organlara iletildi. İlerki günlerde seyredin cümbüşü.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 21 Şubat 00:58
04

Behcet Nacar - Saskide bütün birimlere taze kan verilirken acaba diyorum BAL lı biri ne zaman degişime uğrayacak.Genel Müdürün basiretine nazar mı değdi yoksa

Yanıtla . 3Beğen . 2Beğenme 21 Şubat 00:54
09

M@k@a - @Behcet Nacar 04 nolu yoruma cevabı: Sen kesin İbrahim balın biriminde çalışıyorsun yada eskiden çalıştın saski de kendi dalında alanın da en başarı olan insandır İbrahim bal karakteriyle alakalı yorum yapabilir sevip sevmemek sana kalmış ama ben kendi alanında en iyisi kim dersen İbrahim bal derim ve bu meslekte yıllardır il çevre de olsun saski de olsun bilgi ve tecrübesini gösterdi o yüzden başka kanaldan yürü buradan değil

Yanıtla . 1Beğen . 5Beğenme 22 Şubat 11:38
03

Tekçi Saban - Manşet :SASKİDE FIRTINALI GÜNLER. Rüzgar eken fırtına biçer. Ekrem Yuceyi kim yönlendiriyor ise yanlış yönlendiriyor. Recep Kılıçı Sakarya Üniversitesinden alıp getirende Ekrem Bey. Recep Kılıç acaba ne yaptı ki yetkilerini aldı. Ekrem Yüce böyle bir vaka dır. Hiç bir yöneticinin 3 gün sonrasının garantisi yoktur. Ben sadece burada Genel Müdürün tavır almasını beklerdim. Yarın birgün Recep Kılıça yapılanlar Genel Müdüre de yapıldığında kendisi içinde bir ağlayanın olmasını dilerdim. Bu işler parayla değil sırayla.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 21 Şubat 00:42
01

Hesap Sorucu - Herhalde bunları izah edebilecek bir zeka vardır bunlarda? Kimi nereye niçin getirdiklerini kimi niçin görevden aldıklarını açıklayabilecek bir zeka ve dürüstlük. Dün damat belirliyordu bugün Etem , İlyas, Murat ...

Bakalım yarın kim. Kurumlar kimin umurunda.

Yüzlerce yeni eleman. Gereksiz daire başkanlıkları.gerekli gereksiz yönetim kurulu üyelikleri. Erol aydın niçin istifa etti? Adıyaman? Müco? KM ?

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 20 Şubat 19:08


Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?