Bu görüntü Adapazarı Agora AVM'nin arkasından

Sakarya’nın sembolü olan Çark Deresi’nin Agora AVM arkasındaki alanında akan sıvının ne olduğu merak ediliyor. WhatsApp hattımıza gelen bir ihbarda, SASKİ’nin konuyla ilgili bilgisinin olup olmadığı merak ediliyor.

www. netgaste.com. Haber sitesi WhatsApp hattına gelen bir ihbarda, Agora AVM arkasındaki alandan Çark Deresi’ne akan sıvının ne olduğu merak ediliyor.

Lağım mı?

Şehri çepe çevre kaplayan Çark Deresi’ne Agora AVM arka girişi önünden akan sıvının Lağım mı? Yoksa başka bir şey mi olup olmadığı bilinmiyor. Ancak kötü koku yayılması üzerine, ‘Akan sıvının lağım ‘ olabileceği tahmin ediliyor.

SASKİ bilgilendirmeli

Bölgenin kontrolü SASKİ yönetiminin. Dolayısıyla SASKİ’nin Çark Deresi’ne akan sıvı ile ilgili bilgilendirme yaparak kamuoyunu aydınlatması bekleniyor.

16 Şubat 2020 Sakarya/ Adapazari- Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?