Rafting Federasyonu Sakarya'da

Çeşitli incelemeler ve temaslarda bulunmak üzere Sakarya'ya gelen Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı, Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Vali Ahmet Hamdi Nayir’i ziyaret etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’un da eşlik ettiği ziyarette kabullerinden dolayı Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir’e teşekkür eden Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Fikret Yardımcı, Federasyonun Sakarya ve ülke genelindeki faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Raftingin bir spor olmasının yanı sıra doğal afetlerde arama-kurtarma faaliyetleri gerçekleştirilen bir yönünün de olduğuna dikkat çeken Başkan Yardımcı, bu yıl içerisinde gerçekleşen sel ve çığ olaylarında sporcuların ekip halinde görev yaptıklarını da ifade etti.

Sohbet havasında gerçekleşen ve çeşitli konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyarette Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya’nın her alanda bir sporcu şehri olduğunu, her branştan mutlaka dereceye girmiş sporcuları bulunduğunu belirterek coğrafi yapısı itibariyle de su sporlarına uygun bir havzaya sahip olduğunu söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Ahmet Hamdi Nayir, Türkiye Rafting Federasyonu Başkanı Yardımcı’nın şahsında tüm üyelere ve sporculara başarı dilediğini belirtti.

14 Şubat 2020 Sakarya/ Adapazari- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?