Yavuz'dan CHP için sert, sorunlar için net açıklama

Bugün Adapazarı İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen Teşkilat Buluşması programında konuşan AK Parti Seçim İşlerimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz CHP'nin Hasarlı Okullar konusu üzerinden manipülasyon yaptığını belirterek kapsamlı bir sunum eşliğinde anlattı.

"Tribünlere oynayan ayak bağı CHP"

Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, program sonrası yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Bu sabah CHP'nin diline doladığı Hasarlı Okullar konusunu bir kere daha uzun uzun konuştuk. Konuya ilişkin CHP'nin söylediklerinin yüzde yüzünün de yanlış olduğunu belgeleriyle ortaya koyduk. Bütün bunları Milletimiz olup biteni anlasın diye yapıyoruz.

Milletimiz anlaması kafidir. CHPnin anlamasını zaten beklemiyoruz. Zira CHP'nin anlama gibi bir derdinin olduğunu asla düşünmüyoruz. Onlar gerçeğin değil manipülasyonun peşinde.

Tüm enerjilerini hakikatin değersizleşmesi için harcıyorlar.

Milletimizin de bildiği üzere CHP ezbercidir

İş yapmaz iş yapana da ayak bağı olur.

Tribünlere oynar.

Hakikati değiştirmeye çalışır.

Post truth yalanın siyaseti kültüründen beslenir.

CHP'nin Hasarlı Okullar konusunda söylediklerinin nasıl yüzde yüzü yanlışsa Tank Palet konusunda da söyledikleri asla doğru değildir.

5 Tank Palet konusunu da önümüzdeki günlerde bir kez daha enine boyuna masaya yatıracağız ve de açıklayacağız. Açıklayacağız ki GERÇEK ile CHP'nin nasıl da 180 derece birbirlerinin zıddı olduğu bir kez daha ortaya çıkmış olsun.

09 Şubat 2020 Sakarya/ Adapazari- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?