SGB’den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Sakarya Gazeteciler Birliği (SGB) Başkanı Zeki Aydıntepe, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Birlik Başkanı Aydıntepe, “Gazeteciler açısından 10 Ocak 1961 tarihi çok şey ifade eder. Sektöre hizmet veren her bir çalışanına sağladığı özlük hakları yönüyle bugün bayram olarak kabul görmüş ve bu haliyle yaygın bir uygulama alanı bulmuştur.

Toplumun her açıdan gözü, kulağı, dili olan, zaman mefhumu tanımaksızın koşturan gazeteciler günümüzde zor koşullar altında olsa da şartların lehe döneceği günlerden ümitli olduğumuzun altını önemle çizmek isterim.

Nitekim Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı başta olmak üzere diğer basın temsilcilerinin de aynı doğrultudaki bildirileri, başta yazılı basın sektörü olmak üzere tüm basın yayın kurum ve kuruluşlarının beklentisini yansıtmakta olup, yarınlar adına önemli mesajlar içermektedir.

Her gecenin bir sabahı olduğu gibi, her sıkıntının da bir sonu vardır deyip, meslektaşlarımızın bu özel gününü kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

09 Ocak 2020 Sakarya- Medya


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?