Sakarya'da gençlik projelerine bakanlık onayı

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 2019 yılı kapsamında değerlendirdiği Gençlik Projeleri Destek Programında 5 okulun proje çalışmalarının kabul edildiğini açıkladı.

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından kabul görülen 90 bin 250 TL bütçeli okul projeleri şunlar:

Pamukova Yenice Ortaokulunun Medine Gündüz öğretmenin yürütücülüğünde ‘Hayal Gücü Taşıyoruz’ adlı projesi, Söğütlü 15 Temmuz Ortaokulunun Tuğçe Kınalı öğretmenin yürütücülüğünde ‘Her Eve Bir robot’ adlı projesi, Sakarya Bilim ve Sanat Merkezi’nin Gökhan Çiçek öğretmenin yürütücülüğünde ‘Tasarım ve Prototipleme’ adlı projesi, Geyve Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinin Hüseyin Polat öğretmenin yürütücülüğünde ‘Tarihten Şuura’ adlı porjesi, Pamukova Anadolu İmam Hatip Lisesinin Cihan Alagöz öğretmenin yürütücülüğünde ‘Evlad-ı Fatihan’ adlı projesi.

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, okullardaki proje çalışmalarına özel bir önem verdiklerini belirterek, ulusal ve uluslararası alanda proje başarılarına bir yenisini ekleyen öğrencileri, öğretmenleri ve okul yöneticilerini tebrik etti.

11 Aralık 2019 Sakarya- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?