PDR Derneği’nden Fazilet Durmuş’a Ziyaret

Sakarya Türk PDR Derneği Sakarya Şube Yönetim Kurulu üyeleri Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş'a ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundular.

Büyütmek için resme tıklayın

Türk PDR Derneği Sakarya Şubesinin Sakarya İlinde Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında çalışanlar arasında birlik beraberlik ve mesleki dayanışmayı sağlamak amacıyla kurulduğunu belirten dernek kurucu üyeleri çalışmalarını Psikolojik Danışma ve Rehberlik biliminin ve mesleğinin ülkemizde gelişmesini sağlamak Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında çalışanların sosyal bilimsel mesleki ve kültürel yönden gelişmelerine yardım etmek mesleğin üyelerinin haklarını korumak ve savunmak amaçları doğrultusunda Türk PDR Genel Merkezine bağlı olarak yürüteceklerini ifade ettiler.

Türk PDR Derneği Sakarya Şubesinin kurucu üyeleri Psikolojik Danışman Güldane Berberoğlu Psikolojik Danışman Fatma Dinçel Psikolojik Danışman Nurdan Özmert Balçın

Uzman Psikolojik Danışman Feyza Uygun Uzman Psikolojik Danışman Kübra Sümer Uzman Psikolojik Danışman Elif Bektaş Uzman Psikolojik Danışman Günay Erden Özkan ve Uzman Psikolojik Danışman Musa Yıldırım olarak açıklandı.

09 Aralık 2019 Sakarya/ Adapazari- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?