SAÜ Vakıf Öğrencier artık Üniversiteli

Sakarya Üniversitesi Vakıf Anadolu Lisesi Öğrencileri, SÜ ile yaptığı protokol gereği 11-12 sınıf öğrencileri misafir olarak, tercih ettikleri bölümün dersine girebilecekler.

Büyütmek için resme tıklayın

SÜ  Vakfı Anadolu Lisesi ile Sakarya Üniversitesi arasında imzalanan protokol gereğince 11.sınıftan 12.sınıfa geçen öğrencilerden ders notu başarısı uyan öğrenciler, Sakarya Üniversitesinde bölüm tercihi yaptıklarında okuyacakları bölümün bir dersini misafir öğrenci olarak almaya başladılar.

Hak kazanan öğrenciler diş hekimliği, hukuk ve bütün bölümlerin ortak derslerinden seçim yaparak üniversite öğrenciliğine merhaba demiş oldular.

Ders başlangıcı kapsamında ziyaret edilen üniversitede öğrenci işleri dekanı Doç. Dr. Barış Horzum bu fırsatın iyi değerlendirilmesi gerektiğini ifade ederek öğrencilerin üniversite atmosferi yaşamalarını ve gelecek yıla hazır gelmelerini tavsiye etti.

Okul müdürü Mehmet Yüzücü tarih öğretmeni İsmail Şen ve rehberlik öğretmeni asuman Kırksekiz’in hazır bulunduğu ziyarette öğrenciler heyecanlarının motive edici taraflarıyla gelecek yılın çalışmaları için dolu dizgin bir motivasyon tazelemesi yaptılar.

31 Ekim 2019 Sakarya/ Serdivan- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?