Vali Nayir den Adapazarı İmam Hatip Ortaokulları Ziyareti

Her hafta bir okulda temaslarda bulunarak öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, bu hafta Adapazarı İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş’ın da eşlik ettiği ziyarette Vali Ahmet Hamdi Nayir, okul bahçesinde bir süre öğrencilerle sohbet etti.

Vali Nayir’i karşılayarak bilgiler veren Okul Müdürü Ömer Bayraktaroğlu, 30 derslikte 69 öğretmenle toplam bin 175 öğrenciye eğitim-öğretim hizmeti verdiklerini, 47 Hafızlık öğrencisi bulunan okulda ayrıca Pakistan, Suriye, Çin, Ürdün, Irak ve Filistin uyruklu 65 öğrencilerinin eğitim gördüğünü Arapça ve İngilizce eğitimin de verildiği okullarında Futbol, Futsal, Basketbol, Güreş, Judo ve Havalı Atıcılık gibi sportif etkinliklerine önem verildiğini, birçok bilimsel proje üzerine de çalışmalar yapıldığını söyledi.

Okulun Mimarisini Beğeniyorum”

Matematik dersinde her hafta bir okulu ziyaret ettiklerini, öğretmen ve öğrencilerle hayata dair her konuda paylaşımlarda bulunduklarını belirten Vali Nayir, “Okulunuzun yanından her geçişimde mimarisi dikkatimi çekiyordu, çok güzel ve otantik bir hava verilip tarihi bir doku işlenmiş gibi görünüyor, iç dizaynını da beğendim, sınıflar da bayağı dolu” diye söylerken, İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve Okul Müdürü Ömer Bayraktaroğlu, okula ilginin çok fazla olduğunu belirterek sınıflardaki mevcut durum hakkında bilgiler verdiler.

30 Ekim 2019 Sakarya/ Adapazari- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?