İYİ Sakarya'dan "Yeter artık"

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan Başkan Yardımcıları Serdip Dokumacı Yüksel Esmeroğlu Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman ve ilçe yöneticisi Ekrem Çoban seçim öncesi açılışı yapılan ancak halen birçok sorunun olduğu Erenler topça kavşağı ile ilgili incelemelerde bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Gerek Topça esnafının gerekse de Atatürk Sanayi sitesi esnafını büyük mağduriyete uğratan kavşaktaki  eksiklikleri yerinde inceleyen İyi Parti heyeti sıkıntılı duruma bizzat şahit oldular.

Konu hakkında açıklama yapan İl Başkanı Kılıçaslan seçim öncesi apar topar yangından mal kaçırır gibi açılışı yapılan bu kavşağın açılışından 6 ay geçmesine rağmen tamamlanmamış olması yıllardır süregelen yönetim anlayışının değişmeden devam edeceğine işarettir dedi. Özellikle sabah ve iş çıkış saatlerinde bölgedeki trafiğin çekilmez hale geldiğini belirten Kılıçaslan Bir yerin açılışı yapıldığı anda her şeyi ile kullanıma hazır olduğu anlamı çıkar ancak açılışından 6 ay geçmesine rağmen  halen eksikleri bulunan kavşak bitince bir açılış daha bekliyoruz iktidar sahiplerinden diyerek sözlerini tamamladı.

Ayrıca Erenler İyi parti ilçe başkanı Dumanbu kavşaktaki eksiklikler ile halkımız mağdur olduğu gibitopça ve sanayi esnafımızda büyük sıkıntı yaşamaktadır.Her gün konuya ilişkin şikayetler alıyoruz.Yetkililerin bu önemli konuyu ele alıpkış ayına girmeden burayı tamamlamalarını istiyoruzdedi.

Bir süre bölge esnafı ile de sohbet eden İyi PartililerSakaryada her zaman sahada olduklarınıhalkın ve mağdurun sorunlarını dile getirmek içinçalışmalarına son hızla devam edeceklerini belirterek bölgeden ayrıldılar.

08 Ekim 2019 Sakarya/ Adapazari- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?