Ferizli'de 4 madde karara bağlandı

Ferizli Belediyesi Ekim ayı olağan meclis toplantısı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu başkanlığında Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Büyütmek için resme tıklayın

Ferizli Belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı yoklamanın ardından gündem dışı söz alan meclis üyelerinin dilek ve temennilerini iletmeleri ile başladı. Daha sonra Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu bir aylık çalışmalar hakkında meclisi bilgilendirdi.

Ferizli’ye aidiyat duygusu ile hizmet edecek bir ekip oluşturduklarını, hep birlikte daha yaşanabilir bir Ferizli için çalıştıklarına vurgu yapan Başkan Gündoğdu iyi niyetli oldukları ve hizmet odaklı anlayış sergiledikleri için meclis üyelerine teşekkür etti.

Gündem dışı yapılan konuşmaların ardından gündemde yer alan 4 madde görüşülmek üzere oybirliği ile kabul edildi.

1’inci maddede yer alan Mali Hizmetler Müdürlüğü, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nün Çalışma Yönetmeliklerinin düzenlenmesi ile ilgili 20/09/2019 tarihli Hukuk Komisyon Raporu oybirliği ile kabul edildi.

Meclisin 2’inci maddesi olan “Dolu – Boş Kadro değişikliği yapılması” ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğünün teklifi oy birliği ile kabul edildi.

Sırasıyla 3 ve 4’üncü maddelerde yer alan “2464 Sayılı kanun gereği 2020 Mali Yılı Gelir Tarifesinin belirlenmesi” ve “Belediyemizin 2020 Mali Yılı Bütçesinin görüşülmesi” ile ilgili Mali Hizmetler Müdürlüğünün teklifleri Plan Bütçe komisyonuna havale edildi.

Ferizli Belediye Meclisi, komisyonlardan gelecek konuları görüşmek üzere 12 Ekim 2019 Cuma günü saat 10.30’da toplanmak üzere sona erdi.

07 Ekim 2019 Sakarya/ Ferizli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?