TÜMSİAD Sakarya'da görev dağılımı

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği TÜMSİAD Sakarya Şubesi yeni yönetim kurulunda yeni dönem çalışma programı belirlenerek görev dağılımı yapıldı.

Haber albümü için resme tıklayın

Genel Kurul sonrası Şaban Yenerin başkanlığında bir araya gelen 19 kişilik yeni yönetim kurulu yaptığı görev bölümü neticesinde Teşkilatlanmadan sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Naim Yener Kurumsal Organizasyon ve İletişim den sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Ali Çilingir Gençlik Konseyi Kurulundan sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Yusuf Çokal Sektör Kurulları Komisyonundan sorumlu Şube Başkan Yardımcısı İsa Aydoğan İdari Mali İşler Sosyal ve Hukuk Komisyonundan sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Ceyhun Tural İş Geliştirme Yatırım Proje ve Uluslararası İlişkiler Komisyonundan sorumlu şube başkan yardımcısı Necmi Güngör seçildi. Şube Genel Sekreteri Ferhat Ateş ve Genç TÜMSİAD Başkanı ise Cihan Okur olarak belirlendi.

TÜMSİAD Seakarya Şube Başkanı Şaban Yener  toplantıda yaptğı konuşmada şu ifadelere yer verdi;

"Yeni yönetim ve tüm sektör kurullarının hayırlı olması temennisinde bulunarak TÜMSİAD olarak nitelikli ve kalıcı projelerle Sakarya ve ülke ekonomisine daha fazla katkı sağlamayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Yener İlimizin ekonomik anlamda kalkınması için 2020 daha fazla üretim ve yatırım yapan istihdam yaratan sanayici ve iş adamlarımıza ihtiyaç var. Bu anlamda yeni dönemde üyelerimize daha fazla katkıda bulunarak üyeler arasında ticaretin gelişmesine yurt dışına ihracat yapan ya da yapmak isteyen firmalarımıza destek vererek büyümeyi hedefliyoruz. dedi.

20 Eylül 2019 Sakarya/ Adapazari- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?