TÜMSİAD Sakarya'da başkan değişti. Yeni Başkan Şaban Yener

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesinde yapılan Genel Kurul toplantısında başkanlık görevini yürüten Ahmet Ölmez görevini Şaban Yener'e devretti.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesinde yapılan Genel Kurul toplantısında başkanlık görevini yürüten Ahmet Ölmez görevini Şaban Yener'e devretti.

Genel Kurul Divan Başkanlığını Adnan Borazancıoğlu yardımcılıklarını Zekeriya Derman ve Fahri Yeterin yaptığı toplantıda açıklama yapan Ahmet Ölmez, "TÜMSİAD ailesi olarak görev süresi içerisinde yönetim ve üye arkadaşlarımızla beraber güzel çalışmalar yaptık. Bu bir bayrak yarışıdır. TÜMSİADın yeni seçilen başkan ve yönetiminin yüksek bir enerji ile Sakaryaya ve Türkiyemize daha iyi hizmetler yapacağına inanıyorum ve görevi üstlenecek olan Sayın Şaban Yenere ve yönetimine başarılar diliyorum" dedi.

Yapılan Genel Kurulda yeni Şube Başkanı seçilen Şaban Yener ise yaptığı konuşmasında, "TÜMSİAD Sakarya Şubesi olarak bundan sonraki çalışma faaliyetlerinin yine birlik ve beraberlik içerisinde yürütüleceğini belirterek TÜMSİADı sırtımıza aldığımız arkamızda hissettiğimiz manevi değerlerle beraber çok iyi bir noktaya gideceğimize inanıyorum. Şu ana kadar da Ahmet Ölmez başkanım çok güzel bir şekilde buraya getirdi. Bu bir nöbet değişikliğidir kendisi bu emaneti bize teslim etti bundan sonra da hep birlikte biz koşturacağız . İnşallah bu yeni görevde hep beraber olacak beraber hizmet edeceğiz. İşini iyi yapan hakkını veren bir işadamları topluluğu sağlama niyetindeyiz" dedi.

TÜMSİAD Sakarya Şubesinin yapılan genel kurulda yeni yönetim listesi şöyle oluştu;

Naim Yener, Ali Çilingir, İsa Aydoğan, Yusuf Çokal, Cihan Okur, Şakir Ahmet Terzioğlu, Ömer Çelik, Sinan Güneş, Nusret Sarı, Necmi Güngör, Ceyhun Tural, Cevat Uğurluoğlu, Resul Erkan, Muhammet Reis, Ruhi Şenol, Enes Haşim, Tekin Salih Böcek, Faruk Nalçacı

Denetim Kurulu: Ali Batık, Levent Serbest, Ömer Köse.

Genel Sekreter: Ferhat Ateş

13 Eylül 2019 Sakarya- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?