Kocaeli MÜSİAD Sakarya'da

MÜSİAD Sakarya Şubesinin haftalık gerçekleştirdiği Yönetim Kurulu Toplantısına bu hafta MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Kadir Şahin ve Yönetim Kurulu üyelerini misafir ederek ortak bir toplantı gerçekleştirildi.

Haber albümü için resme tıklayın

COŞKUN BIRLIKTEN KUVVET DOĞAR

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun öncelikle davete icabet eden MÜSİAD Kocaeli Başkanı Kadir şahin ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti. Sanayi denilince akla ilk gelen bölgeler içinde yer aldığımız konumun öneminden bahseden Coşkun ülkenin ekonomik saldırı sürecinden geçtiğini belirterek Bunun birinci amacı ülkemiz kendi ayakları üzerinde durması için yıllardır mücadele ediyor. Kadim bir medeniyetin temsilcisi bir ülkede yaşıyoruz. Bizimde sorumluluklarımız var bu sorumlulukları yerine getirmenin en önemli yolu yatırım  ticaretin durmaması ve bunun üreterek daha çok çalışarak ülkemizin ekonomisinin daha güçlü hale gelmesini sağlamak diye düşünüyorum. Komşu ilimiz aslında kendimiz öyle kabul ediyoruz. Kocaeli şubemizle her zaman diyalog içerisinde ve birlikte çalışma sürecinde hep olduk olmaya da devam edeceğiz. Birlikten kuvvet doğar bizde bu birliğin birer parçası olarak Ülkemizin için hep birlikte mücadele edeceğiz ifadelerini kullandı.

ŞAHIN EKONOMIK BIR STK39NIN IKI ŞUBE BAŞKANLARIYIZ

MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı Kadir Şahin ise yaptığı konuşmada ev sahipliğinden ötürü Sakarya Şubemize teşekkür ederiz. Ekonomik bir STKnın iki Şube Başkanlarıyız. Türkiyenin 81 ilinde başkanları ve temsilcilikleri olan dünyanın hemen hemen her yerinde bulunan bir dernekten bahsediyoruz aslında. Ekonomide ciddi bir yeri olan bir dernek. MÜSİAD Şehirlerimizin değerine değer katan ve katmak için gayret eden kurum kuruluş STKlarımız kısaca tüm paydaşlarımızla birlikte şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada illerimizin ve ülkemizin menfaatine olacak olan tüm gelişmelerde birlikteliğimiz istişarelerimiz devam edecektir. Tüm gelişmelerde Sosyo ekonomik yaşam kalitesini arttırmak için sanayi üretim ve turizm alanında marka değerini yükseltmek için birlikteliğimiz ve istişarelerimiz devam edecektir.dedi.

Şahin İki Şube arasında gerçekleşen bu bereketli toplantı Yönetim Kurulu Üyelerimizin de moral motivasyon açısından büyük bir anlam ifade ediyor. Bizleri ağırlayan Sakarya Şube Başkanımız Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür eder bizlerde bir sonraki toplantı için sizleri Kocaelinde ağırlamaktan şeref duyarız dedi.

10 Eylül 2019 Sakarya/ Erenler- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Sakarya Markaları

NetGaste, Sakarya ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (532) 066 06 61
Reklam bilgi

Anket Sitemizin yeni görüntüsünden memnun musunuz?