SAÜ’de Pekşen’in yerine Mikail Uğuş

SAÜ İletişim Koordinatörlüğü görevindeyken istifa eden Nilüfer Pekşen’in yerine iletişim Fakültesi’nden yeni bir isimin atanacağı ifade ediliyor.

Haber albümü için resme tıklayın

Sakarya Üniversitesi’nde değişim rüzgarları devam ediyor.

Yaklaşık 5 yıldan buyana SAÜ Rektörlük İletişim Koordinatörlüğü görevinde bulunan Nilüfer Pekşen’in istifasının kabul edildiği yerine atanacak ismin de belirlendiği ifade edildi.

Pekşen’in yerine Uğuş

Sakarya siyaset ve eğiti camiasının yakından tanıdığı Nilüfer Pekşen’in ani istifa kararı ardından SAÜ üst yönetiminin, İletişim Fakültesi  Araştırma Görevlisi  İletişim , Tasarım ve Medya Bölümü’nden Mikail Uğuş’un göreve getirileceği konuşuyor.

 

İlim Yayma Vakfı’nda görev yaptı

İlim Yayma Vakfı’nda görev yatığı ifade edilen Mikail Uğuş’un yayınlanmış birkaç kitabı da bulunuyor.

Mikail Uğuş kimdir

1984 İstanbul doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini burada tamamladı.

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fak’de, yüksek lisans eğitimini Galatasaray Üniversitesi Medya ve İletişim Çalışmaları bölümünde tamamladı.

Hali hazırda Gazetecilik bölümünde doktora eğitimini sürdürmekte olup, yayımlanmış üç kitabı ve çeşitli dergilerde makaleleri vardır.

Evli ve iki çocuk babası olan Uğuş, İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

23 Ağustos 2019 Sakarya/ Serdivan- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?