Adapazarı Gar Müdürlüğü’ne imar affı mı!

Adapazarı Gar Müdürlüğü’nün ön tarafında yer alan bir işletmenin, Milli Egemenlik tarafındaki boşluğa çıkıntı yapması çevrede tepkilere neden oldu. Çevredekilerden, Adapazarı Belediyesi’nin konuya müdahale etmesi istendi.

Haber albümü için resme tıklayın

Şehir merkezinde alelacele bazı sorunlu yerlerin 'İmar affı' nedeniyle göz ardı edilmesi, kimi yerlerde de suiistimallere sebebiyet veriyor.

Her gün binlerce insanın önünden geçtiği Adapazarı Gar Müdürlüğü’nde de böyle bir görüntü var. Bu görüntü gerek çevredeki esnaflar, gerekse vatandaşların dikkatini çekmiş olmalı ki, “Gar Müdürlüğü imar affından mı yararlandı?” gibi esprileri yapılabiliyor.

 

Adapazarı Belediyesi

Adapazarı Şehir Merkezi’nde herkesin gelip geçerken gördüğü ve Gar Binası’nın siluetini bozan görüntünün, imara aykırı olup olmadığı, Adapazarı Belediyesi tarafından kontrol edilmesi bekleniyor.

Şehrin önemli giriş çıkış yerlerinde olan Adapazarı Gar Binası’nın gelişi güzel şekilde çevrelenmesi şehir estetiği açısından da hoş olmayan bir görüntü arz ediyor.

 

 

 

16 Ağustos 2019 Sakarya/ Adapazari- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?