Sakarya Kızılay'ın vekaletli kurban yoğunluğu

2007 yılından beri Vekâletle Kurban Kesim Kampanyası düzenleyen Kızılay, bu yılki kampanyasında hayırseverlere “Kurban’ın Bereketini Yıl Boyu Yaşatıyorsan Hilal Olsun SAKARYA” sloganıyla hayırseverlerin bağışlarını almaya devam ediyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Kızılay’ın geleneksel hale gelen Vekâletle Kurban Kesimi 2019 yılında dadevam ediyor.ÜlkemizdekivedünyanındörtbiryanındakiihtiyaçsahipleriniyalnızbırakmayanKızılay, kurbanetlerinideyüzbinlercemazlumunsofrasınaulaştırmak üzere ekiplerimiz yurtiçinde ve yurtdışında hazırlıklarını tamamladı.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Sakarya’lı hayırseverlerimiz vermiş olduğu kurban vekaletleri ile Sakarya’mızın Türkiye genelinde en fazla bağış alan ilk 5 şubesinden biri olma gururunu yaşattıklarını belirten Başkan TİRYAKİ, tüm hayırseverlere ihtiyaç sahipleri adına teşekkür etti.

Arefe gününe kadar devam edecek.

Hayırseverler,yurtiçi1hissekurbanvekâletbedeliolarak850Liraöderken,yurtdışıkurban vekâletbedeliiçin725Liraödeyecek olan hayırseverlerimiz, Kurbanibadetleriningerçekihtiyaçsahiplerineulaşmasının huzurunu yaşayacaklar.

Kotalarımız dolmak üzere,

Hayırsever vatandaşlarımız merkezde Şubelerimize gelerek veya AKM önü, Katla Pazar Yeri ve Erenler Yunus Emre parkında açılacak Kurban bağış stantlarımıza gelerek, ilçelerde ise ilçe temsilciliklerimiz aracılığı ile bağış verebilecekleri gibi, 777 28 68 numaralı telefonla aradıkları takdirde evlerinden veya işyerlerinden de bağışlarını makbuz karşılığı nakit veya kredi kartı ile ödemek suretiyle kolayca yapabilecekler. Yine aşağıdaki banka hesap numaralarımıza da “Ad Soyad ve Telefon bilgisi ile birlikte Kurban bedeli” açıklaması ile yatırabilecekler.

Arefe günü dahil kurban vekaletlerini almak için şube ve temsilcilikler ile stantlarının açık olacağını belirten Başkan TİRYAKİ, önceki yıllarda olduğu gibi yoğun talep nedeniyle kontenjanlarımızın dolarak daha erken kapatabilecekleri uyarısında bulunarak, Vatandaşlarımızdan ricamız son günü beklemeden kurban vekâletini vermeleridir.

Bu vesile ile tüm halkımızın kurban bayramını tebrik ediyor, ülkemizin huzurlu bir bayram geçirmesini temenni ediyorum.

09 Ağustos 2019 Sakarya/ Adapazari- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?