Alemdar: O proje Sakarya’yı uçurur

Üçüncü dönem Serdivan Belediye Başkanlığı’na seçilen Yusuf Alemdar’a NetGaste.com ailesi olarak ziyarette bulunarak fikir alışverişinde bulunduk. 

Büyütmek için resme tıklayın

Netgaste.com ailesinden Genel Müdür Necdet Başoğlu, Editör ve Köşe Yazarı Hasan Coşkun, Haber Müdürü Deha Başoğlu ile yapılan ziyarette  Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar yerel ve ulusal konulardaki düşüncelerini paylaştı.

 

Serdivan Kırantepe’ye büyük proje

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar Serdivan Kırantepe ile ilgili önemli bir proje hazırlandığını dile getirerek, "Aslında bizim o bölge ile ilgili ciddi projemiz vardı. Ancak, proje bizden çıktı. O bölgeye Türkiye’yi ilgilendirecek çok önemli bir proje yapılacak. Konunun ayrıntılarını paylaşmam doğru olmaz. Sakarya için vizyon proje olacak Kırantepe ile ilgili projenin ülkede de büyük yankı bulacağı inancındayım" dedi.

 

Ülkemiz ciddi kıskaç altında

Başkan Alemdar; "Türkiye olarak çok ciddi kıskaçta bulunuyoruz. Cumhurbaşkanımız Erdoğan üzerinden ülkemize algı oluşturmak, ekonomik baskı kurarak taviz almak isteyen güçler var. Doğu’da, Kuzey ırak ve Suriye, Güneyde Akdeniz’de bizim kara sularımıza yakın alanlarda ABD ve Avrupa’nın önemli ülkelerinin savaş gemileri var. Türkiye güçlendikçe düşmanı da o oranda artıyor. Ancak Türkiye eski Türkiye değil. Bunun kimse farkında değil. Gelecek Türkiye için iyi olacaktır" dedi.

 

Sakarya siyaseti

Başkan Alemdar eski AK Parti İl Başkanı ve üç dönem belediye başkanı olarak yorumladığı Sakarya siyaseti ile ilgili olarak da,

"Ak Parti’de birlik beraberlik devam ediyor. Milletvekilleri, teşkilatlar ve belediye başkanları uyum içindedir. Hükümetin ekonomik istikrar adına aldığı karar gereği 2021’e kadar yeni yatırım beklenmiyor. Belediye gelirleri bu nedenle az da olsa düştü" dedi.

10 Temmuz 2019 Sakarya/ Serdivan- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?