Üstün ve Cebeci arasında esrarengiz buluşma

AK Parti Sakarya Milletvekillerinden Ayhan Sefer Üstün ve Erol Aslan Cebeci Sapanca Kırpnar’rda özel bir kafede bir araya gelerek saatlerce ne konuştular?

Büyütmek için resme tıklayın

Sakarya siyasetini hareketlendiren buluşma Sapanca İlçesi Kırkpınar’da özel bir kafede gözlerden ırak gerçekleşti.

22,23 ve 24. Dönem Sakarya AK Parti Milletvekili, TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün ile 22. Dönem Sakarya Milletvekili TBMM NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Erol Aslan Cebeci arasında özel bir görüşme gerçekleşti.

Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile birlikte hareket ettiği bilinen Sakarya eski Milletvekili Erol Aslan Cebeci ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ile birlikte hareket ettiği bilinen Ayhan Sefer Üstün Sapanca Kırkpınar’da özel bir kafede yaklaşık 4 saat sohbet ettiler.

Yeni parti kurma çalışmaları içinde oldukları bilinen Ahmet Davutoğlu ve Abdullah Gül ile hareket ettiği bilinen ve Ali Babacan’a da yakınlıkları ile bilinen Cebeci ve Üstün’ün 4 saat gözlerden uzak neler konuştukları bilinmiyor.

Ancak ikiliyi gören bazı siyasiler, tepede Ali Babacan-Abdullah Gül oluşumu ile Ahmet Davutoğlu oluşumu, Sakarya yerelde de, iki ayrı oluşumda yer aldığı bilinen Cebeci ve Üstün’ün neler konuştuklarını tahmin etmenin zor olmadığını ifade ettiler.

08 Temmuz 2019 Sakarya/ Sapanca- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 066 06 61
Reklam bilgi