Sakarya bu haberle çalkalanmıştı! Güloğlu tüm iddiaları yalanladı

Şarkıcı Davut Güloğlu'nun oğlu Cengizhan Güloğlu Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü'ne getirilmesi ile ilgili yapılan haberlere karşı suskunluğunu bozarak açıklamada bulundu.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Karadenizli Ünlü Şarkıcı Davut Güloğlu’nun oğlu Cengizhan Güloğlu’nun Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne getirildiği ile ilgili bilgilerin gerçek olmadığını ifade ederek gelen tepkiler üzerine bir açıklama yaptı.

İşte Cengizhan Güloğlu'nun o açıklaması;

Bir kısım medya organlarında şahsım ve ailemle ilgili bir takım haberler çıkmıştır. Bu haberler gerek şahsımı ve gerek ailemi ciddi anlamda rencide etmiştir.

Bahsi geçen haberlerde belirtildiği gibi Sakarya Büyükşehir Belediyesinde özel kalem müdür yardımcılığı gibi bir kadro bulunmadığı gibi Sakarya Büyükşehir Belediyesinde çalışmaya başlamam gibi bir durum da söz konusu değildir.

Aile olarak Sakarya’da kökenimizin de bulunması hasebiyle Sakarya'nın gerek benim şahsımda ve gerekse ailemde ayrı ve müstesna bir yeri vardır.

Aile olarak daha evveliyatından da tanıdığımız ve bizim için mümtaz bir yeri bulunan Sayın Ekrem Yüce Bey'in Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine gelmesi münasebetiyle siyasi geçmişim ve birikimime katkı sağlamam amacıyla tecrübe ve görüşlerinden istifade etmek için kendisi ile yapılan bir takım görüşmelerin iş başvurusu olarak basına yansıması bizi ziyadesiyle üzmüştür. Böyle bir durum söz konusu değildir.

Gelecek planlamamda önemli bir yere sahip Sakarya hakkında yukarıda da ifade ettiğim gibi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olan Sayın Ekrem YÜCE Bey ‘in görüş ve önerilerinden istifade etmek amaçlanmıştır. Bunun dışında bir anlam yüklenmesine itibar edilmemesini ve bu doğrultuda kamuoyunun doğru ve sağlıklı bilgilendirilmesi adına saygıyla duyururum.

Cengizhan GÜLOĞLU (Davut Güloğlu'nun oğlu)

08 Temmuz 2019 Sakarya/ Adapazari- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket AK PARTİ'DEN AYRILAN İSİMLERİN YENİ BİR PARTİ KURMASINI DOĞRU BULUYOR MUSUNUZ?