Mağduriyetlerini, CHP’de arıyorlar

Fetö ve OHAL soruşturmaları kapsamında haksızlığa uğradıklarını ifade eden 400 kişi CHP Sakarya İ Teşkilatı’na müracaatta bulundu.

Fetö operasyonları ve OHAL kapsamında haksızlığa uğradıklarını ifade eden yaklaşık 400 kişi CHP Sakarya İl Başkanlığı’na müracaatta bulundu.

Yeni haber Gazetesi’nin özel haberinde İl başkanı Ayça Taşkent:

“Çok yoğun başvurular var. Bizde toplanan başvuruları CHP Genel Merkezi’ne Ankara’ya gönderiyoruz. Geçen hafta 2 günde 200 kişi ile görüştük. Bugüne kadar da toplamda 400 mağdur ile görüşme yaptık. Görüşme yaptığımız mağdurlar arasında çoğunluk öğretmen, polis memuru, emniyet amirleri ve hakimler yer alıyor” dedi.

Taşken açıklamasının devamında:

“Haksızlığa uğradıklarını ifade eden vatandaşların tamamını dinliyoruz. Kendi el yazıları ile yazmış oldukları dilekçeleri Ankara’ya gönderiyoruz. Ankara’da dilekçeleri ilgili mercilere ulaştırıyor. Biz yargı makamı değiliz. Ancak vatandaşların sorunlarına çare bulabilmek adına elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Bundan sonra da gelecek olan tüm başvuruları alarak, ilgili yerlere ulaştıracağız. Mağdurlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.

30 Eylül 2016 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?