İYİ Parti Konvoyuna saldırı

Çaybaşı Yeniköy meydan kahvehanesinde yapılan sohbetten sonra açıklama yapan İYİ Parti Erenler Belediye Başkanı Şemsettin Duman, provokatörleri kınadığını açıkladı.

İYİ Parti Erenler Belediye Başkan Adayı Şemsettin Duman yapılan çirkin saldırıyla alakalı olarak şu açılamada bulundu:

“İYİ Parti Ankara Millet Vekilimiz ve Genel Başkan yardımcımız Koran Aydın’a yapılan 5 - 6 kişilik özel hazırlandığı belli olan provokatörlerce meydana gelen sözlü ve fiili sataşmayı şiddetle kınıyorum.

Kandınlara saldıracak kadar kendini kaybeden bu insanlar ve tezgahçıları acizliklerini ve seçim kaybetmekte olduklarını ortaya koymaktadırlar. PKK ile bizi yan yana koyanlar Oslo Müzakerelerini, Dolmabahçe mutabakatını Diyarbakır meydanında Apo’nun posteri altında ‘megri megri ‘şarkılarıyla Apo’nun bildirisini okuduklarını unutmasınlar.

PKK ile aşk yaşayanlar Habur’da kurdukları çadır mahkemelerini teröristlerin ayağına hakim ve savcıları götürdüklerini unutmasınlar. Garnizondan bayrak indirilmesine sessiz kalanlar bizi kendileri ile karıştırmasınlar. Ne FETÖ ile ne PKK ile bizi yan yana koymasınlar. Allahın izni ile biz bu seçimi alacağız. Seçim arcımla başlayan saldırı inşallah burada son bulur.

Tüm partililerimi ve gönül verenlerim;

izniyle seçimi alacağız. Sakın ola ki bu tip provokatörlere pirim vermeyin. Gülüp geçin hepinizi saygıyla selamlıyorum. 1 Nisan’da belediyede bekliyorum. Sizleri saygı ve muhabbetle kucaklıyorum

13 Mart 2019 - SiyasetYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi