TÜMSİAD güçleniyor...

TÜMSİAD, üyeleri ile güçleniyor TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği) Sakarya şubesi üye ziyaretlerini sürdürüyor. Haftanın her Cuma günü yapıl...

TÜMSİAD, üyeleri ile güçleniyor

TÜMSİAD (Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği) Sakarya şubesi üye ziyaretlerini sürdürüyor.

Haftanın her Cuma günü yapılan ziyaretlerde en son Erçelik Soğutma (Ömer ÇELİK), Öz Bülbül Kuyumculuk (Ömer BÜLBÜL), MKT Makine (Oktay TOPALOĞLU) ve Kırmızı Yeşil Otomotiv Pirelli Ana Bayii (Yavuz KORKMAZ) ziyaret edilerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Düzenli olarak yapılan ziyaretlerle ilgili olarak bilgiler veren Tümsiad Sakarya şubesi başkanı Murat Kesik, üye ziyaretlerine önümüzdeki süreçlerde de devam edeceklerini belirlterek,TÜMSİAD'ın üye profilinin her geçen daha da güçlenerek Sakarya ve ülke ekonomomisine olan katkılarının artarak devam ettiğini söyledi.

Üye ziyaretlerine TÜMSİAD şube başkanı Murat Kesik, şube uluslararası ilişkiler komisyonu başkanı Naim Yener, şube kurumsal ilişkiler komisyon başkanı Şakir Ahmet Terzioğlu, şube yönetim kurulu üyesi Recep Kaya vegenç TÜMSİAD başkanı Ahmet Yılmaz katıldı.

13 Mayıs 2014 - Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi