Toçoğlu Kadın Kolları Başkanı Akşit'i Ağırladı

"Sakarya'daki İstikrar Türkiye'ye Örnek"

Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret eden AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit, “Sakarya, AK Parti kurulduğu günden bu yana bu davanın taşıyıcı olmuş bir şehirdir. 2002 öncesine baktığımızda da Sakarya, siyasette var olmuş, etkinliğini göstermiştir. Sakarya’nın bu hareketliliği ile her zaman AK Parti diyeceğine yürekten inanıyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti 1. Bölge Kadın Kolları Başkanları İstişare Toplantısı kapsamında Sakarya’ya gelen Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit’i makamında ağırladı. AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu ve teşkilat mensuplarının da yer aldığı ziyarette konuşan Başkan Toçoğlu, “Sakarya her zaman AK Parti’ye gereken desteği ve gücü vermiştir. Son seçimlerde de Büyükşehir Belediyesi ve 16 ilçe belediyesini kazanarak önemli bir başarı elde ettik” diye konuştu.

Şehrimizi Geleceğe Hazırlıyoruz

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti de ifade eden Başkan Zeki Toçoğlu, “Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nde şehrimiz büyük bir başarıya imza attı. Sakarya AK Parti’nin kalesi olduğunu bir kez daha gösterdi. Tüm seçim dönemlerinde kadın kollarımız ile önemli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Hep birlikte 2015 Genel Seçimlerine hazırlanıyoruz. Şehrimizi geleceğe birlikte hazırlıyoruz. İnşallah önümüzdeki seçimlerde de yine aynı başarıyı sağlayacağız. Sizleri şehrimizde misafir etmekten büyük memnuniyet duyduk” ifadelerini kullandı. Başkan Toçoğlu konuşmasının ardından Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Akşit’e üzerinde Sakarya motiflerinin bulunduğu minyatür çalışması hediye etti.

Davamızın Taşıyıcısı Oldunuz

Başkan Toçoğlu’na yeni döneminin hayırlı olması temennisinde bulunarak konuşmasına başlayan AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit, “Sakarya’da çok güzel bir istikrar var. Diğer şehirler özelinde Sakarya’nın ayrı bir yeri var. Sakarya, AK Parti kurulduğu günden bu yana bu davanın taşıyıcı olmuş bir şehirdir. 2002 öncesine baktığımızda da Sakarya, siyasette var olmuş, etkinliğini göstermiştir. Sakarya’nın bu hareketliliği ile her zaman AK Parti diyeceğine yürekten inanıyoruz. İnşallah 2015 Genel Seçimleri de Sakarya ve ülkemiz için hayırlı olur. Büyükşehir ve ilçe belediyeleri ile daha birçok projeyi hayata geçirmenizi diliyorum” şeklinde konuştu.

27 Eylül 2014 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?