Görevden almalar Devam edecek

“Hizmet Hareketi” kapsamında Ak Parti Genel Merkezi adeta teyakkuza geçmiş durumda. Başbakan’ ın geçtiğimiz günlerde yaptığı önemli MYK toplantısında...

“Hizmet Hareketi” kapsamında Ak Parti Genel Merkezi adeta teyakkuza geçmiş durumda.

Başbakan’ ın geçtiğimiz günlerde yaptığı önemli MYK toplantısında “Cemaatle teması olanın gözünün yaşına bakmayın. Görevden alın” dediği konuşmanın gereği yapılıyor

Bu anlamda AK Parti Teşkilat Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu birçok önemli İl Yönetimini görevden aldı. Tebligat yapılanlarla bu rakamın 40’ yakın olduğuna vurgu yapan partililer, bu tufanın devam edeceği görüşündeler.

Sakarya İl Başkanlığı konusunda herkes sus-pus ..

Ancak Ankara’ya yakın bir kaynaktan öğrendiğimize göre. Ak Parti İl Yönetimi ile de önümüzdeki günlerde önemli bir gelişme beklendiği yönünde.

Bu gelişme görevden alma, ya da kısmi alma şeklinde olabilir.

Ak Partili kaynaklar, geçtiğimiz günlerde İl Başkanı Uncuoğlu Genel Merkeze çağrılarak teşkilat nezdinde görüşmeler yaptığı biliniyor.

Ünümüzdeki hafta itibarıyla görevden almaların artarak devam edeceği konuşulurken, Sakarya Ak parti İl Başkanlığı konusunda Genel Merkez ve Teşkilat Başkanlığı ser verip sır vermiyor.

Teşkilat Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu Tam yetkili, incelemesini yapıyor, yetkili organları ile görüşerek kararı tebliğ ediyor..

Bu gelişmeler Ak Parti teşkilatlarında özellikle de Sakarya’ da suların durulmadığını, hararetin tavan yaptığını gösteriyor.

01 Haziran 2014 - SiyasetYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi