'Zihin ve gönüller engelli olmasın'

AK Parti Adapazarı Kadın Kolları Başkanı Fatma Varol, ''10-16 Mayıs Engelliler Haftası'' münasebetiyle mesaj yayımladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Engellilerin ve yaşadıkları sıkıntıların, dünyada olduğu gibi ülkemizde de herkesi yakından ilgilendirmesi gerektiğini ifade eden Başkan Varol mesajında:

''Engelli kardeşlerimizin haklarını ve hukukunu; bir bütün olarak ele almak gerekmekte, onlara tanınan imkânların iyilik ve lütuf değil, insani olarak görülmelidir. Hükümetlerimiz de 17 yıldır engelli kardeşlerimizi insanca yaşatacak ortamları hazırlamasının yanında; istihdama, topluma ve sosyal hayata kazandırmak için başarılı çalışmalar gerçekleştirmiştir, bu çalışmalar artarak devam edecektir. Hiç bir zaman unutmamalıyız ki, her birey bir engelli adayıdır ve en büyük engel sevgisizliktir. Yeter ki zihinler ve gönüller engelli olmasın.

Bu duygu ve düşüncelerle, Engelliler Haftasında; tüm engelli kardeşlerimiz ve engelli adayı olan her birimiz için; sevdiklerimizle birlikte sağlık, afiyet ve huzur dolu bir ömür temenni ediyor, bu vesileyle tüm hemşehrilerime selam ve saygılarımı sunuyorum.''ifadelerini kullandı.

13 Mayıs 2019 - SiyasetYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi