AGORA AVM'de Proje Sergisi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün İşte Erbap Projesi kapsamında Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonunda, meslek liselerinin tanıtımı amacıyla agora avm de etkinlik düzenlendi.

Büyütmek için resme tıklayın

Bu yıl lise giriş sınavlarına hazırlanan ortaokul 8. sınıf öğrencileri ile ailelerine yönelik hazırlanan tanıtım sergisinde meslek liselerimiz okullarındaki faaliyetler hakkında sunumlar gerçekleştirdiler.

Öğrencilerin lise tercihlerinde etkili olması beklenen meslek liseleri tanıtım sergisinin açılışını Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli, ilçedeki meslek lisesi ve mesleki eğitim kurumlarının müdürleri birlikte yaptılar.

Meslek liselerinin tanıtım stantlarını gezen Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevherli, okullarının başarısını arttırmak için üstün gayret gösteren tüm okul yöneticilerini, öğretmenleri, velileri ve öğrencileri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

26 Nisan 2019 - EğitimYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi