Saadet'in Divan Toplantısı

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı Eylül Ayı İlçe Divan Toplantısını Gerçekleştirdi.

Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanlığı Eylül ayı ilçe divan toplantısını gerçekleştirdi. Toplantıda ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları ve Adapazarı meclis üyesi adayları katıldı. Açılış konuşmasını yapan Saadet Partisi Adapazarı İlçe Başkanı Abidin Birinci Milli Görüş’ün tek temsilcisinin Saadet Partisi olduğunu söyledi. Her mahalle başkanı mahallesinde büyük bir heyecanla çalışacaktır, Milli Görüşü her yerde ve her ortamda anlatacaktır. Adapazarı’mızın ve ülkemizin sorunlarının Saadet Partisi ile saadete kavuşacaktır dedi. 20.09.2014, Cumartesi günü saat: 19.30’da Orhangazi kültür Merkezi’nde Genel Başkan yardımcımız İlyas TÖNGÜÇ Bey’in katılacağı il Divan toplantısına Adapazarı İlçe teşkilatının kalabalık bir şekilde katılacağını söyledi. İlçe Divan’a katılan Meclis üyesi adaylarına ve mahalle başkanlarına teşekkür ederek sözlerini tamamladı.

Mahalle Başkanları yapmış olduğu çalışmalar ve yapacağı çalışmalar hakkında müzakere edildikten sonra İlçe Divan toplantısı sona erdi.

18 Eylül 2014 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Sakaryalılar, belediye başkanlarından memnun musunuz?