"Adapazarı’nı yeniden imar ve inşa edeceğiz"

İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Aydoğan Arslan www.netgaste.com'a seçim vaatleri ile ilgili bilgiler verdi.

“Doğup büyüdüğüm şehrime hizmet etmek istiyorum. Ben bu şehri seviyorum” diyerek görüş ve düşüncelerini paylaşan İYİ Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Dr. Aydoğan Arslan www.netgaste.com ziyaretinde Genel Müdür Necdet Başoğlu ile görüştü.

Görüş ve düşüncelerini açıklayan Arslan;

“Gelişen dünyanın ve dönüşen sosyal ihtiyaçların farkında olarak şehri planlamak ve şehri yeniden cazibe merkezi haline getirmek lazım.

Deprem gerçeğini esas alarak tarihi değerlerimize kazandırmak, sosyal ve ticari hayatı İYİ bir hale getirmek gerektiğini düşünüyorum” dedi.

Marka şehir

Arslan; “Modern tarım ve hayvancılık faaliyetlerini destekleyerek şehrin refahını arttırtmak, turizm yatırımları ile ‘Marka Şehir’ haline getirmek istiyoruz. Bünyesinde yetiştirdiği konularında topluma mal olmuş değerlerimize sahip çıkmak, tüm halkın samimiyetle ve şeffaf bir şekilde yönetimde yer almasını sağlamak ‘Adapazarlılık’ ruhunu öne almak en büyük dileğimiz. ‘Huzur’ duyduğumuz ‘Örnek’ bir şehir haline getirmek, doğup büyüdüğüm hayaller kurduğum şehre hizmet etmek için aday oldum. Bu nedenle hep birlikte ‘Yepyeni bir Adapazarı’ için çıktığımız bu kutlu yolculukta kıymetli Adapazarlılar değerli hemşehrilerimin destek ve dualarına talibim” dedi.

14 Mart 2019 - Siyaset



Yorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi