Erdoğan Köşk’e Çıkar ise..

AK Parti’ de70 Milletvekilinin durumu ne olacak?

Evet bir dönem daha sona eriyor..

AK parti’ de kuruluşundan bugüne kadar görev yapan. Yanı üçüncü dönemini tamamlayacak olan yaklaşık 70 vekil’e emeklilik göründü..

Bazı ulusal medyanın dediği gibi..

Kimi yeni kurulacak partiye geçecek..

Kimi parti içinde görev alacak.

Kimi yazar, kimi üniversitelerde hoca olacak..

Ama gerçek olan şu..

“Üçüncü dönem iptal olur, bir dönem daha buralardayız” hayalleri suya düşmüş gibi görünüyor.

Yapılan yorumlara göre..

AK Parti’ nin önemli isimlerinden olan Sağlık Eski Bakanı recep Akdağ Dünya Sağlık örgütü çalışmalarına katılmayı düşünüyormuş.. Tarım Bakanı Mehdi Eker ve Hüseyin Çelik siyasi hayatlarını kitaplaştırmayı düşünüyorlarmış. Nurettin Canikli Yurt dışında doktora yapmayı düşünürken, Nimet Baş. ise avukatlık mesleğine geriye dönecek.

Bülent Arınç ise siyaseti bırakmayı sık sık diline doladı. Ak Parti’ nin üç önemli islerinden Cemil Çiçek, Abdülkadir Aksu ve Necati Çetinkaya eğitim işleri ile ilgilenecekleri mesajlarını veriyorlar.

Gelelim Sakaryalı vekillere

Ayhan Sefer Üstün’ de, Hasan Ali Çelik de Ak Parti Teşkilatlanmasında görev bekliyorlar.

Siyasetten sıkıldığını dost sohbetlerinde dillendiren Başbakan’a yakın isim Şaban Dişli ise. Bu konuda sessizliğini koruyor.

Kimine göre Dişli güney sahillerinde bir tatil köyü projesi içinde yer almak istiyor. Kimine göre de Şaban Dişli Başbakan Erdoğan’ ın Köşk’e çıkması halinde yanında olacak isimlerden..

Bakalım yakında bunlar daha da netleşerek su üstüne çıkacaktır elbette..

13 Mayıs 2014 - SiyasetYorum yazarak NetGaste Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan NetGaste hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (532) 366 43 74
Reklam bilgi